Bugün ki (11 Nisan) gazetelerin manşetlerinden sadece biri.
Rus Anayasa Mahkemesi, Nur Cemaatinin faaliyetlerini yasakladı. Karar uyarınca medreseye dönen Nur evleri kapatılacak. Cemaatle ilişkili olan Gülen okullarının da kapatılması gündemde!
Adamlar bizim farkedemediğimiz yada farkedip de başımızdakilerin siyasi bağlantılarından ötürü harekete geçemediği bu durum karşısında en güzelini yapmışlar. helal olsun.
putin'in trt 1 den tüm dünyaya anons ettiği darbedir.
kendini Allah yolunda hadım ettiren zatın nasıl aldığını merak ettiğim ilginç darbesi.

(bkz: Feto vs Kournikova)

(bkz: darbeye gel)
rusun gerçeği erken farkettiğinin işaretidir.
zaman gazetesi tarafından haberi yapan rus ajansı tarından yalanlandığı yazılan ama diğer gazeteler tarafından yalanlandığı henüz doğrulanmayan haber. kime güveneceğinizi varın siz seçin.
(bkz: rus a fethullan gülen darbesi)*
stv'deki ayna programının rusya'da çekilemeyecek olmasına vesile olacak haber.
rusya'ya yerleşmek için bir neden daha.
haber, haberi yapan ajans tarafindan yalanlanmis.

"Rus haber ajansi Ria Novosti gece saatlerinde yayinlanan 'Nurcular'la ilgili dava haberinde yer alan Fethullah Gulen'le ilgili yorumlarin kendilerine ait olmadigini, gece haberi kaleme alan editorun bir yil once baska basin yayin organlarinda yer alan iddialari dikkat etmeden habere ekledigini acikladi."
ajans tarafindan yalanlanmis haberdir.

http://zaman.com.tr/haber.do?haberno=675943
maşetten verilen bir haber. atatürk ün izledigi politikayı hatırlatırım, ruslar ne yaparsa tersini yap kazanmak için.

şayet dogru ise bu habere sevinmedim, zira
(bkz: kendini putin sanmak)
(bkz: putin i baban sanmak)
verilen tepkilere bakınca bana chealse'yi havaalanında karşılayan galatasaray taraftarlarını hatırlatmış olaydır.El sikiyle gerdeğe giriyor bizim laiklerde aynı gs liler gibi.

bizim laik cemaatin rusyaya sevgisinin artmasına neden olan olaymış.Olayın aslının en olduğunu bilmiyorum zaten önemlide değil aslolan türkiye de ki kendini laik olarak tanıtan, ülkenin gerçek hakimi gören cemaaat üyelerinin, diğer cemaatlere karşı beslediği kin ve nefreti göstermiş olmasıdır.