bugün

bugün şahit olduğum durum.
hafif kırlaşmış saçları, kış günü bronzlaşmış teni, kocaman rayban yazan gözlükleri, işte anlayın mına koyim her halinden zengin olduğu belli bir adet pezevenk kişisinin bir adet apaçi görünümlü, liseli,eminim 1 liraya tavuk döner yiyen, muhtamelen abidas marka ayakkabı giyen,* fakir piçi, heöbölölölö çekil ordan lan diyerek arabasının önünden fırlattırması hadisesi.

ulan arabanın üstüne abanarak fotoğraf çektiren fakir çocuk mu daha görgüsüz yoksa arabayla fotoğraf çektirmek isteyen masum bir piçi azarlayan zengin pezevenk mi daha görgüsüz ayrımına varamadım.

çizer notu: bu tür fotoğrafları çok gördüm. ama arkadaş kimisi öyle abartıyor ki arabanın yanında, görende arabanın mühendisi sanar götvereni. ulan arabanın sahibi bile o şekil fotoğraf çektirmemişken senin neyine breee; adını feriha koyduğumunununun özentisi.
birde paylaşım sitelerinde fotoğrafı paylaşıp,altınada şöyle not düşenlere de hayallerinizi sikeyim demekten başka bir şey diyemiyorum:
-birgün benim olacaksın.
ferrarinin dili olsa, yarramı senin olacağım der.*
ferrari meraklısı insanların yaptığı eylem. birde facebooklarına koyarlar o resmi tam olur.