bugün

14 mayıs 2006 denizlispor fenerbahçe maçısırasında, fenerbahçeli bazı yöneticilerin, malatya'nin düşmesi kesinleşince kendilerinden maçı bırakmalarını istediğini söyleyen, o dönemin denizli belediyesi başkanı ve denizlispor kulübü başkanı ali ipek'in beyaz tv deki sözüdür.

Utanması olana yeter de artar..
yeterde artar bi vaka tabiki ama malesef bu fenerlilerin uslanacağı yok temizlig gerek.
Utanması olana yeter artar dedik ama sözkonusu olanın fener olduğunu unuttuk..hala ötüyorlar cik cik bik bik..

Kuş tabi bunlar..normal..
(bkz: son 13 dakikada nasıl ayar çekmekse bu)
yalanını sikeyim beyanatıdır.
geyiktir, o geyik. fırsat bu fırsattır diyerek, bütün yağdanlıklar sıraya girmiş, amk.
olay çok basit adnan polat olayından başları belaya gireceğinden çamur at izi kalsın siyaseti yapılmaktadır o zaman nerdeydin maçtan önce savcılığa gitseydin. ayıp lan ayıp.
şampiyonluğa oynayan bir takımın nasıl olur da potada kalma savaşı veren bir takımı yenemeyip, böyle bir zillete düşer. anlayamıyorum. o kerteye gelmiş, son maç yenemiyorsan olmayacaksın şampiyon. iki iki daha dört. sağa sola vurmanın alemi yok.

küçük düşüren sözdür.

ayrıca bütün iddaları ve delilleri geçtim; tarla sürüldü,inşaat, ayşe tatilde gibi tapelere geçmiş şifrelenmiş cümleleri nasıl savunacaklar merak ettiğim ikinci husus. tamam kimseyi dava bitmeden suçlu ilan etmeyelim, masumiyet karinesi falan da. bunu nasıl konumlandıracaz?

kim kiminle telefonda konuşurken bu şeklide şifrelenmiş cümleler kullanır vede neden?
tamam takımınızı da başkanınızı da çok sevebilirsiniz ama bu gerçekleri inkar ettirmesin. şike yapılmıştır lafını geçtim en azından yapılmış olabilir diyilebilsin.