bugün

(bkz: 9 mart 2017 Fenerbahçe hiçkimse maçı) ndan sonra konuşalım istersen dediğim başlıktır
Amk ezikleri ya. Bunlardaki bu yüzsüzlük toraman ın bursa da kendi kalesine attığı golden sonra katmerlendi. Tinerci kekolar.
(bkz: bunlar daha iyi günleriniz)
sanki finale ciktiniz aq.
daha ceyrek finale bile gelmemis konusuyor. tinerci kafasi iste.
olmayan durumdur.
keşke beşiktaş bu sene alsa bu kupayı da gurur duysak.
panik olanlar herhangi bir takımla bağı olmayan, kendi başarısızlıklarını, egolarını, alçak karakterlerini bu tarz muhabbetlerle ortaya saçmaya çalışanlardır.
tıpkı bu başlık içinde de göreceğimiz türler gibi.
ben fenerbahçeli birisi olarak galatasaray'ın uefa zaferinde sokaklarda delicesine eğlendim.
beşiktaş alsın, o şerefli formayo giyer çıkarım sokağa.
takım farketmeksizin yapılan iyi işlere sevinen, kazanılan galibiyetlerde kutlama yapan insanlar arttıkça refaha ereceğiz.
Amk nasıl bi şizofrenilik bu bırak kupayı finale yaklaşsanız 1000tl veririm besiktaslı komşuma.
tam bir ezik hezeyanıdır. beşiktaş hep üçüncüdür ve üçüncü kalacaktır dostum.

ayrıca, 2000 yılında galatasaray uefa kupasını aldığında ilk defa bir türk takımı aldığı için çok konuşuldu.

zaten şu anda aynı prestije de sahip değil, bir türk takımı tekrar aldığı zaman bu bir sıradan teselli olacaktır bunu bilin.

zira maddi hiç bir getirisi yoktur.

benim takımım iki kere uefayı alacağına, 5 yıl üst üste şampiyonlar ligine katılsın. paralar gelsin

ve siz hep fakir kalın. kafanız basmaz buna ama, bu böyledir.