bugün

teknik direktör advocaat ile yollar acilen ayrılmalı. benim tercihim oğuz Çetin'den yana ama Ölmeseydi Aragones de bu takıma uyardı. ispanyol ekolü sonuçta, her zaman avantajdır.
divan kurulu acilen olağanüstü genel kurula gidip Aziz Yıldırım'la yola devam etmeli. Mahmut uslu, şekip Mosturoğlu gibi isimler basınla daha haşır neşir olmalı.
Şükrü Saraçoğlu TOKi'ye devredilmeli, maçlar Recep Tayyip Erdoğan stadyumunda oynanmalı.
futbol takımına gelince: volkan Demirel emekli edilmeli. Oğuz dağlaroğlu her türlü oynar bu takımda. ikinci kaleci mevkisine recep biler, kaleci antrenörlüğüne ise kova yaşar getirilmeli. sağ bekte wiel safi zarar, mahmut hanefiyi geri getiririm. sol beke hasan Ali olmadı işte zorlamanın manası yok, ümit Özat dinamoydu. macera aramaya gerek yok, başarıyı yakalamış, bilinmiş adamlarla yola devam edilmeli. stoper sorunu olduğu aşikar. Kjaer le falan olacak iş değil. Bilica ve edu ikilisi bence gayet uyumlu. Servet Çetin'e de dön çağrısı yapmak yerinde bir karar olacaktır.
orta sahayı bozan tek isim Mehmet topal. felaket amk. Bedelsiz bırakılmalı. Yerine josico veya Maldonado getirilip çok alternatifli bir orta saha oluşturulabilir. Kanatlara Gökhan emreciksin ve Mehmet topuz ideal. Oyun kuruculuk görevi ise derhal baroni ye verilmeli.
Moussa sow ve emenike 11 oyuncusu değil. Kupa maçlarında kullanılmalı. Van Persie ise tecrübe kazanması için 1461 Trabzon'a gönderilmeli, yerine Murat Hacıoğlu gayet yerinde bir transfer olur. hızlı, sprinter, aralara deplase olan, saviola tarzı tavşan forvet.yanına da Güiza'yı pivot santfor olarak yasladın mı bu takımı kimse tutamaz. yardımcı antrenörlerden bir diğeri de 2002-2003 sezonun efsane ekibinde lorantın yardımcısı olan Tamer Güney olmalı.
dediğim gibi amerikayı yeniden fethetmeye lüzum yok. revizyon yönetimden başlamalı. Aziz Yıldırım'dan başkası bu takımı ayakta tutamaz, eğer acilen köklü ve radikal adımlar atılmazsa bu takım bu sene kime düşer ben söyleyeyim
Toshack'ı td yapmak.
seçimden önce seçimin yapıldığı binanın önüne sağlamından timler koymaktır. o timler ne işe yarayacak ? oy verecek olan delegelere soracaklar kime vereceksin diye mevcutta olan oluşumu söyleyene verecekler sopayı verecekler dayağı. vazgeçene kadar dövecekler vazgeçmeye yemin edince bırakacaklar içeri oyunu versin.. bu ismi lazım değil gitmeden bir b.k olmaz olamaz..
Tarla sürmek.
Şeker, baharat ve iyi olan her şey.
Formülü kurdum efendim. ∆<0 çıktı.