bugün

an itibari ile trabzonspor un fifa ya başvurması ile olacaklar arasında yerini alan ihtimaldir. ankaragücü maçındaki şike iddialarından dolayı fifa nın fenerbahçe den kupayı alıp trabzonspor a vermesi en çok fenerbahçelileri çıldırtır heralde. 2006 da juventus tan şikel sebebiyle alınan kupanın türkiye de ilk defa olmasının ihtimali bile şimdiden tartışmalara neden oldu.

hadi onu geçtim farz edelim mi kupa trabzona gitti. ya fernerliler. önce 2 dakika şampiyon oldular şimdi de 2 hafta. yazık değil mi ? sen19 defa kutla 17 kere şampiyon ol. millet 2 dakikalık şampiyonluğu unutmamışken 2 hafta şampiyon takıl sonra kupa göte girsin. allahtan fenevli dğeilim lan*

http://www.fotomac.com.tr...-fifaya-basvurusunu-yapti

ayrıca trabzonspor emenike transferini de şikayet etmiş. olm alex i de istemesin bunlar.

not: galatasaraylıyım.
itin köpeğin rüyasında gördüğü olay.

olmaz öyle şeyler. merak etmeyin siz. rüyalarınızla birlikte yaşayın!
(bkz: orayı yıkarlar)
bazılarının ağzının suyu akarak takip ettiği hadisedir.
olmayacak hadisedir. trabzon artık şampiyonluğu rüyasında, sadece rüyasında göreceği için, son bir hamle ile fifa'ya umut bağladı.

son 5 senedir, kirli ittifaklarla, tetikçi hakemlerle hakkı gaspedilen fenerbahçe'dir; onlar değil.

bursa, antep, karabük, 6s, 8eşiktaş,... hepsi trabzon'a yattı, ama yine de olmadı.

elden ne gelir ?
insan hayal kurabildiği sürece yaşar.
(bkz: trabzonsporun fenerbahçeyi fifa ya şikayet etmesi)
itin duası.

lan... hala fener diyor lan hahahahaha, vay amına koyayım adamdaki hazımsızlığa bak, sinirlerim gevşedi yeminle yine. olum valla billa acıyorum, allah belamı versin ki acıyorum lan böyle adamlara, cidden kötü durumdalar baba, yardıma ihtiyaçları var..

abi adam hala fener diyor, kupa diyor, trabzon diyor.. ciddi ciddi diyor la.. dur bir daha bakayım.. ahan da vallaha diyor billaha diyor.. fener diyor, kupa diyor, şike diyor.. inanamıyorum ya.

gel lan gel, gel bi sarılayım sana, gel teselli edeyim, gel, allah aşkına gel, hahahahaha...
fenerbahçe'nin şampiyonluklarının ve türkiye kupalarının galatasaray bursaspor ve beşiktaşa verilmesinden daha çok ses getirmiştir.
trabzonspor çirkeflikle şampiyonluğumuzu lekelemeye çalışsada bir şey olacağı yok. ne yüzsüzmüş bunlar arkadaş.
boş umutlardır.
aziz yıldırımın harıl harıl üstünde çalıştığı konu.