bugün

(bkz: i belong to che)

veya inanmıyor ama yazık kendi kendini avutuyor. artık fenerbahçe ile nası acı bi hatırası varsa.

(#12340854)
şike yapıldığı ispatlandı, delillendirildi.

bu saatten sonra fener kümeye düşürülsede düşürülmesede farketmez. siz o maçlardaki şike utancıyla çıkıp gururlu gururlu "fenerliyiz hüleyyyğğnnnnn" diyebilecekseniz yolunuz açık olsun, gidin ispanya liginde oynayın.
fenerbahçe'nin hakkıyla şampiyon olduğuna inanan zavallıdan iyi olan kişidir.
her takımın şike yaptığını bilip buna rağmen utanmadan fener şike yaptı küme düşsün diyen kişiyle aynı kişidir.
siz senelerdir yaptıklarınızdan utanmadan nasıl sahaya çıktıysanız bizde çıkar oynarız.
şunlar kazar zavallı değildirler.

http://www.youtube.com/wa...ure=player_embedded#at=33
Bir fenerbahçeli olarak benim de dahil olduğum zavallılar kümesidir. Eğer ki varsa böyle bir olay sadece fenerbahçe ile kalınmamalı yanında bu pisliğe bulaşan hangi takım varsa götürülmelidir.
digitürk batarsa zerre kadar sikinde olacak adam var mı? üçüncü sınıf maçları ayda 60 tl ye hala seyretmek isteyen?
Türk futbolu 5 6 sene geriye gider sikine takacak taraftar olabilir mi? Bir çeyrek final başarımız var bu dönemde ağlayarak maç seyrettiğimiz, onunla yetiniyoruz. Varsın 5 6 sene geriye gidelim, bundan sonra grubuna fenerbahçe düşen takım düşünsün, biz değil "grubumuza x takım düşerse sıçtık" edasıyla.

Ben razıyım fenerbahçeyi trt1 den seyretmeye 1 sene. bu razı olmamın tek nedeni star tv de papatyamı değil fenerbahçeyi seyretmek içindir.
fenerbahçe ile juventus un kıyaslanmasına sebebiyet veren sıçmığımsı.
derdi fenerbahçe'nin küme düşmesi değildir asla. yeterince kirlenmedik mi ? hangi temizleyici çıkartabilir bu lekeyi ? bank asya bir leke çıkartıcısı mı ?

zihniyetinizi sikeyim lan sizin !

hala işin fanatizm boyutunda olan orospu çocukları size sesleniyorum az kulak verin.

siz bilmezsiniz yaşınız tutmaz hani şu ilk yarısını 3-0 önde kapayıp daha sonra fenerbahçe'nin 3-4 yendiği bir maç vardır hah işte ben o maçı canlı seyrettim.

biri sarı kırmızı, diğeri sarı lacivert renklere sahip iki takım vardı hep gönlümüzde, kavgalı da olduk zaman zaman, sövdük olmadı, saydık olmadı sevdik ama hep.

dedim ya hep o güzel renkler oldu, siyah bir renk girmedi aramıza, karalanmadık, lekelenmedi hiçbir zaman sevgimiz.

bu güzel sevdayı fanatizme taşıyan orospu çocukları geldi gitti zaman zaman, lekeleyemediler ama...

ben kendimi bildiğimden bu yana galatasaray hayranı biriyim, sevdalısıyım, aşığıyım ve en az fenerbahçe'yi de galatasaray kadar destelerim, severim, sevdim hep, rekabeti dostane bir havada yaşarken.

pislik girdi işin içine artık, lekelendik, karalandık...

hangi leke çıkartıcı temziler bunları ?

sorarım yeniden size bank asya iyi bir leke çıkartıcı mıdır ?
desteklediği takımının yönetiminin takımın namusunu 2 paralık ettiğini görmezden gelen fenerbahçeli zavallıların sataşmasıdır. komik bile değilsiniz, hala namussuz şikeci takımınızı savunuyorsunuz, utanmazlar...
eğer gerçekten deliller varsa,fenerbahçenin şike şike düşürüleceğini bilen insandır. yok efendim ekonomi çökermiş , delillendirildiği halde fenerbahçe düşürülmezse diğer takım taraftarları napacak canım kardeşim? hayıflanıp oturacaklar mı yerlerine? o sizlerin yaptığı digiturkleri kapatma kampanyasını , gslisi, bjklisi, tslisi yapmayacak mı? diğer taraftarlar tepki koymayacak mı? afedersiniz ama ne bok zannediyorsunuz siz kendinizi?
Bu şike varsa ve cezasız kalmamalı
hangi takım olursa olsun.
temiz futbola inanandır. zavallı işte.
juventus gibi bir örnek varken inanması anormal olmayan zavallıdır.
trabzonsporun şike yaptığını zanneden fenerliden daha fazla zavallı değildir.
aynı zamanda nasıl bir ülkede yaşadığından da habersizdir, türkiye de böyle bir şeyin mümkün olamayacağından habersizdir.
20 milyon taraftarı olan takımı nasıl düşürebilirler diyen zihniyetle aynı kaderi paylaşan insandır.
kuyruk acısıyla etrafa saldıran ; yüzsüzlük abidesi insanlar kadar zavallı olmayan insandır.
eğer davadan şike sonucu çıkarsa yahut deliller karartılırsa türkiyede hukukun kocaman bir yalan olmasi iddiası çıkmayacak şekilde yerleşir. bu konu, en çok bu ülkenin asıl sahipleri olan biz gençlere zararı dokunur. bu sebele siyasi-dinsel veya taraftarlık bağı büyüktür, hukukun üstünlüğü sonucuna meydan vermemeliyiz.

her kesimden hain, sahtekar, şikeci veya rüşvetçi çıkabilir. bu nedenle deniz feneri davası gibi bu yardımsever milletin dini-vicdani duygularına zarar vererek, zenginleşmeye çalışan rezillerin; halka rağmen eylemler, planlar ve suikastlerle hükümeti yıkmaya çabalayan destekçileri meçhul darbecilerin ve sporu şikeyle kirleterek, emekleri, onurları hiçe sayanların yargılandığı davaları önemsememiz gerektiğini düşünüyorum.
kısacası fener küme düşerse yine çıkabilir, ama hukuk küme düşerse tüm toplum bir daha çıkamayacak düşer.
15 maçta şike yapan bir kulübün düşeceğine inanan haklı ve mantıklı insandır. böyle düşünenler kadar zavallı değildir.
yazıktır ona acınasıdır. Kim bindiği dalı kesmek ister ki ?
içinde fenerbahçe'nin küme düşme umudunu taşıyan insandır.