bugün

Ya sırf entry giriyim diye yazanlar var kuyt
ın açıklamasını okuyun neden tatil
edildiğini anlarsınız herkesi bi korku sardı
sonuçta zevk için oynanan bi oyun için
silah patladı azcık insaf be.
bir galatasaraylı olarak söylüyorum, maç tarihi çok uzağa atılmamak kaydıyla doğru bir uygulamadır bana kalırsa.

yalnız şunu da belirtelim, kim ne derse desin futbol terörünün en büyük körükçüleri aziz, emre ve volkan artık kendine gelsin. bu saldırının altında ne vardır bilemeyiz elbet. trabzonlu vatandaşları da karalamanın anlamı yok. yine de bu, "muhteşem üçlü"nün yarattığı ortamı inkar etmemiz anlamına gelmez.

resmen başta aziz olmak üzere, malum tayfa futbolun amına koydular! gere gere, getirdikleri duruma bak amk!
neden ki?

maç istanbul'da oynanacak. biz deplasmana gideceğiz, fenerbahçe kendi evinde, kendi sahasında oynamaktan mı çekiniyor?

neden erteleniyor?

hadi maç bursa'da oynanacak olsa yine anlarım da, maç istanbul'da.

lan oğlum götünüze güvenmiyorsanız çekilin ligden amk. zorla mı tutuyoruz sizi bu ligde?

madem bu maç erteleniyor, tüm maçlar ertelensin.

daha neler göreceğiz bu ülkede yahu? güvenliği sağlayamıyorsanız pkk'dan yardım isteyin bari, hani süleyman şah operasyonunu beraber yaptınız ya nasılsa, kanka oldunuz orada. pkk gelsin liglerin güvenliğini sağlasın ücreti karşılığında...
otobüsü durduramasalar o an araba belki de viyadükten uçacak ya da bir yere çarpacaktı. can kayıpları olacaktı. futbolcuların psikolojisi bozuk ve o psikoloji ile maça çıkmak kolay mı? kendini koy onların yerine otobüstesin ve giden otobüsün şoförü vuruluyor ve ölüm tehlikesi atlatıyorsun, bulunduğun araca ateş edilmiş, psikolojin nasıl olurdu? fazla uzatmamak şartıyla kısa bir süre ertelenmesi isabetli olan karardır. elinizi vicdanınıza koyun, tarafsız bakın, bu insanların da ailesi sevenleri var. bir teneke parçası için kimsenin sevdiklerinden ve sevenlerinden ayırılmaya hakkı yoktur. umarım bu olay ilk ve son olur.
Gereksiz bir ertelemedir. Ertelenecekse tüm lig ertelensin ki adil bir ortam yaratılsın. Ne yani şimdi futbolcuların psikolojisi mi bozuldu, yemekten içmekten mi kesildiler? Başkanı her hafta herkesi tehdit eden bir takım bu kadar mı etkilendi bu saldırıdan?

Olay trajik ama sonucu komiktir.
tamamen gereksiz bir ertelemedir.tamam kupa maçlarını erteledin lig maçı ertelemek ne alaka.
Bir galatasaraylı olarak söylüyorum tek tek maçlarla uğraşmak yerine direk fenerbahçeyi erteleyin.
Eğer durup dururken ertelenseydi çok sert tepki gösterilmesi gerekirdi. Ancak ortada travmatik, yaralayıcı bir kaza var. Bu yüzden haklı bir uygulamadır.
normalde maç 2 vizemin arasında olduğu için çok sevindiğim durumdur.