fenerin turu geçmesi halinde, dalgacı Arsenal ukalalarının yazılarının alacağı halin görülmek istenmesidir.

eğer fener turu geçecek olursa şerefinizle takdir yazılarını yazacaksınız buraya. biliyorum ben.
(bkz: entry nick uyumu)

turu geçmek deyince ancak mavi ekran olabilir. evet.
Tur fenere geçerse bu yazılar tekrar okunmalı.
(bkz: umut)
yuh a.koyayım. macera arıyorsunuz bitti kapandı bu defter. gerçekçi olun, böyle yaparak bu yorumları alıyorsunuz zaten.
beynelmilel istektir.

ben bahsi açtım abiler. maça kadar elinizden geleni ardınıza koymayın. şeref katsayınızı, (olur ya) fener turu geçecek olursa hesaplayacaz. bir Fenerbahçeli olarak, diğer takımlarımızın da yabancılarla yaptığı maçlarda yabancı takımlara destek verenler vatan hainidir diyorum. galatasaray'ın Avrupa başarılarında en önlerde sevinen bendim lan keratalar.
istek kipidir.

(#21009723) yapanlara kafam girsin.
Katılamaycağım hede/hödö/wadaaaaa.
Fenerbahçe taraftarıyım. Değil tur atlamak, rakip sahada bir beraberlilk bile beni şaşırtacaktır. Hal böyleyken fazla hayalci olmamak lazım. Ha imkansız mı? değil... Ama mantık diye bir şey var... Daha sahaya bir 11 bile kuramıyoruz doğru düzgün...
hele bir geçsin de istediğin yazı olsun diye cevaplandırılacak olan isteklerdir.
ben bir fenerbahçeliyim.
bu sikindirik futbolla ve volkan'la ve ersun'la lütfen hayal görmeyelim.
(bkz: sadece 1 bardak içtim sarhoş değilim)