bugün

(bkz: galatasaray için 5 tl niz var mı kampanyası) gibi başlıklar görülmesi durumunda yapılması kesinleşen kampanyadır.
insanların birilerini eleştirmek için bu vasfa sahip olabilmek için gerçekten temiz, alnı açık olması gerekir çünkü 'ya sen?' sorularına utanmadan çekinmeden cevap verebilsin değil mi? fenerbahçe taraftarları, içinde oldukları durumdan ötürü susup oturacaklarına, her zamanki gibi karşı tarafa saldırı, emre belözoğlundan edindikleri bir huy olan çirkefliği sergilemeye devam ediyorlar. onlara gururumuzdan bir parça vermeye devat ediyorum sizleri şanlı galatasaray taraftarları. ruh der ki; sende gurur haysiyet çoksa, olmayana ver, nasiplensin.
ekşi'de okudum az önce ve genel taraftar profilini gördüm.

şöyle bir mesajdı "aziz yıldırım %99 suçlu bile olsa, o %1 için bile o'na büyük başkan demeye yeter"

yani şu mantıkta olanlar için ben pek bir şey söyleyemem...
gururdan, dürüstlüten bahsedenler şu videoya bir cevap versin bakalım.

http://www.youtube.com/watch?v=eRtRiDnKzuk

hayır neye ahkam kesiliyor anlamıyorum ki? arkadaş sizin ruhunuz o kadar kirlenmiş ki artık göstermiyorsunuz kirinizi.
an itibariyle bir hariç * 16 takımın aralarına mesafe koyduğu camianın nafile çırpınışlarıdır. hem maddi hem de manevi olarak batmak üzeresiniz.
(bkz: yavuz hırsız ev sahibini bastırır)
alicenap türk halkı tarafından destekleneceği bariz kampanyadır.
şimdi bırakın "aziz yıldırım başkan fenerbahçe şampiyon" nidalarını, 22 kişinin bir topu 2 direk arasından geçirmeye çalışmasını da. ulan neyin kafasını yaşıyor bu fenerbahçe taraftarı. adam yıllarca futbol sektöründe borusunu öttürmüş, şikeyle parsayı götürmüş şimdi azıcık ajitasyonla kendini sütten çıkmış ak kaşık gibi pazarlıyor. aziz yıldırım ın amacı fener mi, o borsadan cukkayı götürme derdinde. yoksa çıkarı olmasa fenerbahçe için günahını bağışlamaz. millet fenerbahçe yi gerede camii kebir spor sanıyor. birkaç kişinin özverisiyle ayakta duran onurlu takım. peeh.
(bkz: namazda gözü olmayanın ezanda kulağı olmaz)