bugün

Fenerbahçe yazamayan fener trollleri.
Not: Fenerbahçeliyim. Her takımın trollüne aynı hissi besliyorum. Siz takım değil, başka bir şey tutuyorsunuz.

Bilgilendirme: Başlığı ben açmadım. Hattı zatında 4. entrynin sahibiydim.
Ek bilgi: Moderasyon bile düzeltememiş başlığı. bir yeri hala yamuk.
hemen her taraftarının fanatizme yatkın olması.
galetasaray a karşı oluşan açlık hissi ile aynı paralel evrendedir muhakkak.
(bkz: GERiZEKALI TARAFTARI)
(bkz: FENARBAHÇE)
30 yıldır türkiye kupasını alamaması olabilir demek isterdim fakat fenere kimsenin nefretle baktığı yok. ispatı ise 2010/2011 sezonunda ligin yarısıyla tren yapması.
tek büyük olmasıdır.
(bkz: meyve veren ağaç taşlanır)
Sıkça yapılan hatadır. Dikkatsizlik kaynaklıdır.
Sebebi E ve A'nın hem klavyedeki yakınlığı, hemde Türkçedeki kullanım sıklığıdır.

Her takım taraftarı karşısında Fenerbahçe gibi rakip görmek istediğinden kaynaklı durumdur.
Fener'in rakibi olabildiniz kadar büyüksünüzdür...
kimsenin fenerbahçe ye garezi yok yıllar sonra anadoludan bir şampiyon çıkma şansı herkesi heyecanlandırdı ve bütün anadolu takımları bursaspor u destekledi 3 büyükler içinse ben olamazsam ezeli rakibim de olmasın anlayışı var . nefret biraz ağır kaçmış fenerbahçe ülkemizin en önemli klüplerinden biri onlara nefret duymanın kimseye bir yararı olmaz , türk futboluna da olmayacağı gibi.
yönetimimizin sürekli cumhuriyetiz, tek büyük biziz, fenerbahçeli olmak ayrıcalıktır tarzı açıklamalar yaparak diğer takımları aşağılaması; ayrıca bunu tarafarımızın bir bölümüne de tv, dergi vs aracılığyla dayatarak şımarık ve doyumsuz bir taraftar grubu(taraftarımızın bir kısmı için söylüyorum) yaratmasıdır.

Artık fenerbahçe olarak daha sempatik ve 18 takımdan biri olmanın zamanı geldi diye bin kere söyledim. Tabiki biz fenerbahçeyiz. Tabiki türkiyenin en büyük takımlarındanız. Hem tarihimiz hem bugünümüzle. Ama artık nefret edilen pozisyonundan çıkmak gerek.
yenilmelerine karşın hala kendilerinin en büyük olduklarını iddia etmeleridir.
hemen her maçta sözde ezeli rakiplerini sikip atması.

(bkz: haklısın)
fenerliler olarak çok da sikimizde olan sebeplerdir.
önüne gelene koymasıdır.
tek sebebi aziz.