bugün

bir kadın olarak kadınlara en büyük haksızlığı yine kadınların yaptığını düşünme sorunsalı ile karşı karşıyayım. sorun şu ki kadınlar benim bedenim benim kararım adı altında görsel şölenlerle bedenlerini teşhir edip kendilerini istismar ediyorlar. en üzücü kısmı da bunun farkında olmamaları şüphesiz. örneğin hadise kendisi bir ödül töreninde kadın hakları konusunda bir kaç güzel cümle kurmuştu, klipleri sık sık eleştiri yağmuruna tutulan Hadise dün yayınladığı video ile yine olay oldu, giydiği sahne kostümü değil striptizvari dansı dillerde. şunu anlamak gerekir, kadın bedeni feminizmin malzemesi olamaz, kadınlar feminizm adı altında bedenleri açarak özgür olduklarını düşünemez. insan vücudunun istismar edilerek kamuya servis edilmesi hiçbir ideolojinin ürünü olamaz. bizi ve bedenlerimizi en iyi aklımız korur, yüceltir.
(img:#1867767)
güzel güzel devamını bekliyoruz feministlere hep destek tam destek.
bi tespitim var, neden hiç esmer feminist yok ve hepsi limon memeli?
Diğer kadınları kıskandıkları için gerçekleşen döngüdür. Bizim erkeğimiz yok sizin de olmasın mentalitesinde takılıp kalmak.
Hepsi de ya çok kilolu ya da çok zayıf hiç ortalari yok.

Umarım yakinda erkeginfeministi olan erkekler de toplanıp pipilerine turk bayrağı cizmez.
içler acısı yorumlar okudum yine ne yazık ki. kadınların ne giyip nasıl görünmesi gerektiği hakkında yine yapılan yorumlar. yani eleştirdiğiniz her şeyde yine kadına yönelik baskı var. çok yakın zamanda uzak doğuda kocası ölen kadını öldürmek serbestti. hala arabistanda kadınlar peçenin arkasında saklanmak zorundalar. insanların neyi nasıl yapmaları gerektiğini bırakıp evde hiçbir şey yapmadan kadınlar çok eziliyor yeaaaa diye konuşacağınıza bunun için mücadele eden insanlara saygı duyun.