bugün

tam anlamıyla gerçektir.altında lezbiyenlik dürtüsü yatmaktadır.allah sabırlar versin.
feminizmin bir sürü kolu var ve radikaller dışında pek erkek düşmanı olanlar yoktur. genellemek hata oluyor. islami feminizm diye bir şey bile var, dördüncü karı olmak istiyorum, bana cariye muamelesi yap diye örgüt kurmuşlar. yaa.
feministlerden çok feminizmi konuşan apaşağılık komplekslilerin beyanıdır.
Feministliğin ne olduğunu bilmeyip, erkek düşmanlığı olduğunu düşünen bunu hiç araştırmayan okumayan ve kendini feminist zanneden üç beş insandan dinlediği gördüğü şeylerle bir şey bilmeden ortalıkta benim pipim var fazlalık üstünlüktür diye gezinen güruhtan bi lüzumsuzun açtığı başlıktır.
aşağıladığınız için olabilir mi.
aşağılık kompleksi olanların feministim demesi olabilir.

kulaktan dolma değil gerçekten ne olduğunu öğrenmek için lütfen kaynaklardan okuyunuz.

(bkz: feminizm)
Xx olamadığı için kıskançlıktan kadın aşağılayan, kadın döven, kadın öldüren, kadın kapatan, kadın kısıtlayan, kadın kullanan bir xy için fazla iddialı aptalca söylem.

Yansıtma yapılmış.
sevdiğin kadınsa her boku yakıştırıyorsunuz hiç öyle ileri geri yapmayın.
Bazıları neden sadece kadınlar doğuruyor diye soruyor. Bunlar biyolojik farklara da karşılar. Kendi çükleri olsun ve erkekler de doğursun istiyorlar.
bu mevcut ya gerçekten. ben de iyi bir kadın hakları savunucusuyum, eşitlikçiyim. fakat türkiyedeki feministlerin çevresinde pek erkek yok, baba/erkek kardeş/dayı-amca/erkek yakın arkadaş/sevgili-eş... erkeklerle iletişim kurmaya kurmaya erkek düşmanı oluyorlar. bi tanesi “bütün erkekler potansiyel tecavüzcüdür” dedi bana... bir kadın olmama rağmen ben de dedim “o zaman bütün kadınlar da potansiyel or*ospudur?”