bugün

Erkekleri sevmeyen yazarlardır pehhh sanki biz onlara bayılıyoz, şeyimden aşağı kasımpatı afedersin.
(bkz: Sözlükteki feminist hareket)
bir kız sizle gelecek düşünmüyorsa feminist takılıyor, bu tipleri bir kaç ay sonra başka bir erkekle kuytularda yiyişmekten dudakları yara almış şekilde görebilirsiniz. türkiye' de kadın hareketi başka bir erkeğin altında son bulur. ben kariyer odaklıyım, çocuk istemiyorum diyen kızlara kanmayın, istedikleri erkekleri buldular mı ev hanımlığında master yaparlar.
tek başıma savaş açtığım yazarlardır.

Sizin feministliğiniz; fareyi görene, kapı tıkırtısını duyana, taciz edilene vb kadardır. Feminizmmiş pehh.
geldim .erkekleri sevmiyor yalanına anca kadın faşistleri inandırırsınız onlarki kadının nefes almasına bile tahamül edemezler. 9 yaşında bakire değildiye öldürdüğünüz çoçklardan utanın.
bu çoçukların hakkını arayan kadınlardan değil.

uzun süredir gözlemlediğim ülkesine kadına sanal dünyada oropu ilan eden şerefsizler bu gidişatın nereye gittiğini düşünmeden aptal sinekler gibi kadınlarına hakaret ediyor ve etiriyor.

erkekleri onurlu toplumların kadınları onurludur.

kadına oruspu diyen dedirten erkeğe ne denir? sen asıl bunun cevabını ver.
ne oldu da anadolu kadınına hakaret mekanizmasının düğmesine basıldı düşünmezmisiniz.
kadını orospu olan erkek nedir ?
(bkz: selam kızlar)

zamanında hormonlarını bastıramamış eril bireyler tarafından eleştirilmiş gruptur.

artık 'feminizm erkek düşmanlığı değildir' yazan bir pankart ile sokakta dolaşmayı planlıyorum çünkü o küçücük beyinleriniz kadın hareketi hakkındaki kavramları hiç kavrayamıyor.
Evlenince geçer yazarlarıdır.
görsel
eşitlikçi yazarlardır. Türkiye gibi ülkede feminist olamadığımız için özür dileriz. Çocuk tacizlerinin, kadın tecavüzlerinin, kadın cinayetlerinin, slut shaming'in, zar fetişinin yaşandığı ülkede ben feminist olamadım erkek düşmanı oldum. daha insancıl bir ülkede olsaydım feminist olabilirdim.
write me.

büyük bir direnişe giren yazarlardır, erkek egemenliği bitene kadar erkek düşmanı olacaklardır.
lol.

Kusura bakmayın, böyle bir giriş yapmak istemezdim lakin bu başlığa yazılanları görünce sadece gülüyorum.
Bir başlıkta denk geldim, feminizm'in yanlışları olmuyormuş, sadece ortama uygun hareket ediyorlarmış. Haha, E bu bildigin omurgasızlık? Yanlış mı? Neyse.
Feminizm'in bile kendi içinde birçok parçaya ayrıldığını bilmeden, sadece içinde femin(bağyan) geçen kelimelerden tahrik olan birkac yazarın oluşturduğu oluşumdur.
Radikal feminizm'i bilirler, hayatlarında ekosistem ile kadın arasındaki iliskiyi duymamışlardır. Yahut, devrimlerin erkekler tarafından değil, birinci kadınlar tarafından yapılması gerektiğini bilmezler. Örneğin, feminist teoloji'nin bundan 100 yıl önce başardıklarından bir haber yaşarlar.

Yahu sadece size gülüyorum. Ciddiye almak bile gereksiz.
Evet, erkekleri kesin. Allahu akbar!
(img:#1753037)
Ölçek doldururken feminizm yönü ağır basan yazarlardır.