bugün

eğer bir iki tokatla veya omuz darbesiyle durumu atlatabiliyosan dövülmüş olursun. ya da biraz hırpalanmış olursun. ama yanağınla burnun arasına sıkı bi yumruk yediğin anda sıcak bi sızı hissedersen bil ki feci bi şekilde dövülmenin eşiğindesin. buna benzer bir deneyimin yoksa kuvvetle muhtemel yere düşersin. burnun kanamaya başlar. şaşkınsındır ve o şaşkınlık anında en çok da korunmasızsındır. senin korunmasızlığından faydalanıp tekme atmaya kalkarlarsa kafanı iki kolunun arasına alıp cenin pozisyonuna bürünmen alacağın hasarı minimuma indirir. yerden kalkman pek de olası olmayabilir. en azından karşı tarafın hırsı(!) geçene dek. feci şekilde dövüldükten ve etrafın boşaldıktan sonra hissettiğin ilk şey genzinden akan kanın verdiği acı demir tadıdır. bir de burnundaki sızı. sonra vücudunun herhangi bir yerinde herhangi bir kırık veya benzeri bir hasar var mı onu kontrol et ve mümkünse bir süre başının altına bir yükseklik koyup sırtüstü yat. işte feci şekilde dövülme benim için böyledir.*

anlamlandıramamış edit: eksileyen arkadaş keşke özelden yazsa da nerede hata yaptığımı anlasam. belki de daha feci şekilde dövülmek diye bi şey vardır ve onu da kendisinden okuruz. *
köprücük, kürek, kaval, çene ve burun kemikleri kırılabilir mesela. boynun, kaşın, gözün patlayabilir.

o nasıl bir dövmekmiş, bu bildiğin fatality ya...
Çok güzel uyumanızı sağlayan eylemdir.

Cidden güzel bir dayak sonrası insan deliksiz uyuyor*
ahh yavrum sana ne oldu, kim yaptı bunu?
Acilen kana ihtiyacımız var. hasta travmadan çıkamadı.

2 cümleyle açıklandı.
Evetçi bir memlekete gidip surilere "sessiz olun" de. Öldürürler bile.

T: acı vermesi muhtemel edilgen eylem.
ben birgün dört kişiden yemiştim. müthiş lezzetli birşey. ağızda dağılıyor. da ayrı.
bir bara git siparişini ver gelen içkileri yere dök bardakları şişeleri kır gelen personele ana avrat düz git 100% muradına erirsin dayağını yiyip hastaneden taburcu olduktan sonra deneyimlerini bizlerle paylaşırsın hem kemiklerinde güzel bir check up tan geçmiş olur bir taşla iki kuş misali.
el deliye hasret biz akıllıya