bugün

FC Barcelona nın oynadığı tiksinç futbol ve sürekli sürekli UEFA ve hakemler tarafından kollanması yüzünde her geçen gün Barcelona dan daha da nefret eden yazarlarin oluşturduğu dernektir.

Dün yalnız öyle böyle değil ağızlarından sular aka aka sanki böyle kaymakli ve tahinli ve hatta cevizli kabak tatlısı ya da böyle enfes tereyağlı bir iskender yer gibi Juventus u izlemiş ve juve her gol attığında böyle bir ohhh böyle bir auvvvv sesleri çıkararak mutluluğun zirvesini yaşamıştır. Saygılar.
Bu akşam saat 23.45 te kendilerini derneğe davet ettiğim yazarlar. Hep birlikte kutlama yapalım.
üye kaydımın yapılmasını istediğim dernektir.
fc barcelona iyi takımdı da bitti. umtiti andre gomesl falan olmaz bu iş. kaliteli futbolcular alması lazım ki oyun oynasınlar. mesela alaba çok iyi bir sol bek. dani alves'i neden gönderdin? süper bir sağ bek. barcelona bek olmadan bir boka yaramaz. bek olmalı ki bindirme yaptığı zaman neymar'a, yahut diğer kanatta kim varsa ona yardımcı olsun.
ama barcelona bitmiş yani. zaten rakip takımın olayı belli. tut messi'yi, barça ölü. ulan adama 5 kişi markaj yapıyor yakın. siz bireysel olarak bir şeyler yapın bari. adam rakip takımı resmen en az 1 kişi eksik oynatıyor defansif anlamda. bu akşam büyük ihtimalle juventus yine yenecek. psg maçında şanslıydılar hakem falan. ama bu maçta juventus çok hırslı çıkıp yenecek gibi görünüyor eğer massimiliano alegri takımı defansif oynatmazsa.
şöyle de bir şey var. barcelona işi ciddiye bindirdi. hırslı bir oyun oynayabilir. barcelona gerçek futbolunu ortaya koyabilirse (ki bu orta saha ve defans oyuncularıyla mümkün değil) bu futbolcularla, onları durduracak herhangi bir takım yok. bu maçta da öyle bir oyun ortaya koyarsa juventus'a 5 gol atabilirler. ancak ben juventus'un 2 den aşağı gol atmayacağını düşünüyorum. barça'nın işi zor. şimdiden geçmiş olsun.
barcelona yaptığı uyduruk transferlerle kendini bitirmiştir. xavinin yeri hala boştur dani alvesinkide boştur piquenin doğru dürüst bir partneri yoktur. arda turan en boktan transferlerden biridir. barça oyunuyla alakası yoktur nonoş turanın
Parası neyse verelim de kaydı hemen bitirin.
Dahil olacağım dernektir.

Birgün toplanıp nou camp stadyumuna gidelim, Barcelona'yı ıslıklayalım.
yaz beni en başa,

ispanya nın bölücü k*rtleri barcelona ya karşı her zaman hala madrid ulan!
Yaz beni. Yaz yaz yaz.