bugün

eski federasyon başkını mehmet ali aydınlar ın iddiasıdır.

mehmet ali aydınlar bu iddiasını katıldığı 32. gün programında dillendirdi. adamın ağzından çıkan her kelime galatasaray ın bu güne değin yapmış olduğu uyarıların aynısıydı. galatasaray ile ilgili tek eleştirisi keşke bu demeçleri basın yolu ile değil de direk gelip bana yapsalardı oldu. de bre adam 32. gün programında kendi ağzınla söyledin feneri kollamak , küme düşürmemek için elimden geleni yapıyordum. koca galatasaray bunun farkında değilmiydi. sen bu tehlikeyi biliyordun ve türk futbolseverlerden gizliyordun. istifa edince itiraf ettin. galatasaray bu gerçeği tüm türkiye nin gözleri önüne serdi. bundan mı rahatsız oluyorsun. e olursun tabi. fenerbahçeli yöneticilerin acilen istifa etmeleri gerektiğini vurguluyorsun. bu yöneticiler kararları kendileri alamıyor diyorsun. bir şey soruyorum iki gün sonra cevap veriyorlar bir dedikleri bir dediklerini tutmuyor diyorsun. emir alıyorlar bir yerlerden ona göre konuşuyorlar diyorsun. fenerli yöneticiler milli takımı ve diğer kulüpleri tehlikeye atıyor diyorsun. bre adam madem öyle ne diye bu güne kadar bekledin.
istifa ettin kaçtın. süreci baltaladın. şimdi ayıkla pirincin taşını türk futbolu.
bir maa itirafıdır.