bugün

aykut kocaman korkudan tam kadro çıkmış.Haftasonu yorgunluktan 30. dakikada yürümeye başlayınca bütün fenerbahçeli oyuncular fenerbahçeli taraftarlar ne yapacak çok merak ediyorum.
Bu maçtan umudunu kesmek üzere olan ve hafta sonu maçına sataşmaya başlamış cinconludur. Hele bir dur yeğenim. Sırayla.
(bkz: ama bizim uefa kupamız var)

çok bekleyecek olan güruhtur. dün galatasaray, bu gün beşiktaş elendi. onlarla eylensinler...
evet uefa kupası vardır. vardır amk. sizde alana kadar sizin yoktur.
üstüne süper kupasıda vardır, vardır, vardır.
Pazar günüde cinconlu yazanlari yine burada görmek isteyen cimbomludur. GS yenildi diye aslanım trabzon, kaplanım trabzon diyecek kadar ezik olmayandır.
götün resmini olmuşlardır. *
tipik bir fenerli başlığı, hazırlık maçında bile cimbomuma laf atan öküzlerin göztepeyi yenip durumu nerden galatasaraya bağladığını fazla düşünmemek gerekir.
yazar söyleneni yanlış duymuştur. zira biz şöyle demiştik;

--spoiler--

haftasonu gelse de fener'e koysak!

--spoiler--
(bkz: binlerce dansöz var)

Demiştim ama yukarda bu maç tutmayınca nasıl kıvıracaklarını şaşıracaklar diye.
en azindan zeka yasi olarak cincon, 6s, 8tas, fenevbahce, sikebahce, 7enerbahce, ezikbahce gibi kelimeleri kullanmayacak olgunluktadir.
fenerbahçe başlıkları altına pisleyerek eğlendiğini sanan galatasaraylıdır. yazık la kimin bebesiyse. hahahahahahhaha.
pazar günü 1461 kere feneri şekilden şekle sokacağız. bunun Türkiye kupasını siz alın süper kupa da yine koyar alırız o kupayı sizden.
daha çok bekleyecek olan cimbomlulardır.
utancından anasının deliğine giren cinconludur.
capsleri hazırladım bile.