bugün

(bkz: ölüden göt istemek)
komünist olduğunu gizlerse, amacına nail olabilecek kişidir. sonrası allah kerimdir.
zor; fakat olabilitesi olan bir işe kalkışmış bir gençtir. madem sevmiş güzel bir cesaret örneği göstermiştir. babası vermiyorsa sen de bu kadar seviyorsan al götür ülen sevdiğini dememi sağlamıştır.
(bkz: daha şanssızları da vardır ben gibi)
(bkz: babayı almak)
(bkz: kamikaze)
(bkz: yıl 2011 olmuş hala faşist komunist diyen var)
başarırsa kendi adına en büyük devrimi gerçekleştirecek komunisttir aynı zamanda.
-allah'ın emri peygamberin kavliyle kızınızı.....

+peygamber....? siktir lan pis gominist....
türk komünisti ise bir noktada buluşurlar. ben bu ülkede birbirini kurşunlayan, bıçaklayan, boğazlayan faşist ve komunistlerin aynı hükümette yer aldıklarını bile gördüm.
aptal bir komünist geyiğidir. hep faşist babadan kız isterler, hep kötü kalpli kapitalistin iyi kalpli kızını ayartırlar. komünist edebiyatta hiç komünist seven komünist görmedim ben. niye lan, komünist kızların da güzelleri oluyor..
gökkuşağı ailesi oluşturmaya çalışan komünisttir.
An itibariyle kendi kendini riske atan, devrimci ruhundan kaynaklanan cesaretle büyük hata yapacak şahıstır. Yapma desen etme desen anlamaz. Komünist adama kız vermemek büyük bir hatadır. Kaçırır o kızı, seviyorsa babasını bile kaçırır oyy çılgın.
Masum bir komünist geçtir. işi faşist bir kişinin eline dusmustur.

Üzgündür aynı zaman da içi burkuluyordur. Ama mecburdur.

Bence kızı terketmeli ve yeni maceralara yol almalıdır.
Arkadş fenalardadır. .
konuşmaları adeta manifesto niteliğindedir.
- kızınız Proleterdir ki onun kızlığından ziyade zincirlerinden başka kaybedeceği bir şeyi yok.
- takı takmak, küresel kapitalizme ve burjuvaziye hizmet etmekten başka bir şey değildir.
şimdi bunlar kimin emri kimin kavliyle kız isteyeceklerdir?

benitto nun emri hitlerin kavliyle mi?

marx ın emri engelsin kavliyle mi?