bugün

belçika maçında yaptığı bozkurt işaretiyle iyice ayyuka çıkan hadisedir. metal işareti yapıp hell yeah demiş de olabilir, günahını almamak lazım.

http://fotogaleri.hurriye...15929&p=1&rid=155

(bkz: üşüyoruz reis)
milli takımın başında emperyalist bi yabancının olmasından kat kat iyi olan hadisedir.
gerçektir kendisi ülkücüdür ve bunda yadırganacak bir şey yoktur. adana ve osmaniye bölgesinde olan yoğun ülkücü nüfustan çıkmış bir insandır kendisi.
benim gibi hem galatasaraylı hem de ülkücü olanlar için sevindirici bir durumdur.
kendisi bir nevi aslanları yöneten bozkurtdur.
görsel
fatih terimin belçika maçında yaptığı bekler ileri çıksın işaretinin yanlış yorumlanmasıdır.
dün akşamki duyarlı davranışıyla taraflı tarafsız herkesin duygularına tercüman olmuştur. ülke yanarken futbol konuşmak doğru değil. fenerbahçeli olarak sana hayranım imparator!
onu bilmem de tek bildiğim fatih terim'in adam gibi adam olduğudur.
Bayram günü milletin yüreğine ateş düşürenlere tepki verebilmek için ülkücü olmak şart değildir insanlığın nazarında.
Fatih Terim en azından rengini belli edebilecek kadar samimi ve dik durabilmiştir.
Oy kaygısı, menfaat gibi sebeplerle sağduyu, sol duyu zırvaları atmamıştır.
Bayram günü 1 yaşında çocuk ölüyorsa ve sen susabiliyorsan demokrat da olsan sosyalist de olsan boşsun arkadaş.

Bir Gaziantepli, Fenerbahçeli ve özünde bir insan olarak kendisine helal olsun diyor, samimiyetinden ve cesaretinden dolayı teşekkür ediyorum. Aynı anda maç yorumlayan sözde vekillere de Allah imdat etsin.
italyan takımlarını çalıştırıp, italyanca konuşup, türkiye'nin parasını yiyip, ucuz hamaset yapmasından belli olan hadise.
(bkz: günaydın)
ülkücü müdür değil midir bilimem ancak millilyetçi olduğu kesindir. bu resimlerdeki yaptığı hareket mhp kurtu değil dio horned hand'idir.
(bkz: metal işareti) ?
(bkz: horned hand)
ülkücü müdür bilmem ama bunun kendini türk hissetmek hadi onu geçtim kendini bu vatana bağlı olduğunu hissetmek, bu vatanı sevmekle alakası vardır.
bir taraftar olarak ben dün maçtaydım. devre arasında maç hakkında kim ne yazmış diye bakayım diye twitter'a girdim ve saldırı ile ilgili tweetler okudum. moralim bozuldu. öyle bir ortam da hemde faturanın ağır olduğu bir saldırıdan sonra futbol konuşmak belki ayıp karşılanmazdı ama konuşulan futboldan insan zevk almazdı.
memleketim kan gölüne dönmüşken futbol konuşmam diye aciklama yapan piyasa adamı fatih terim son dakika golunden sonra sevincin de gorulmeye değerdi açıkçası. bırakın bu milliyetçi piyasa ağızlarını
orospu çocuklarını düşündüren durumdur.