bugün

"fanatik lafını esirgemez" sloganlı, manidar reklamdır. tebrik ediyorum efendim.

izlemek isteyenler için:

http://www.airporthaber.c.../readnews.php?newid=22273
güzel kafamla beni benden alıp çevreyolu kavaklığındaki şarapçıların yanına götürmüş reklamdır.
fanatik gazetesi nin bursaspor u muasır kulüpler seviyesine çıkardığını ispat eden reklam. artık bursaspor la barcelona arasında bir fark kalmadığını iddia eden reklam.

thy ye en kalınından mesaj verilmiştir.
Bursaspor ile Manu kıyaslaması yapılan reklam. Eksiğe gel hele.
(bkz: bsg demek istiyorum)
lafı gedigine koymuşlardır helal olsun. reklam bana göre kısaca şunu diyor;

bu ülkenin insanları üzerinden para kazanan bir kurumun gidip başka bir ülkenin takımına forma reklamı vermesi absürttür, eger sen para kazandıgın insanlara yatırım yapmazsan bu terbiyesizlik olur . aynen öyledir bursanın neyi eksiktir madridden verinsene ona da 500 milyarlık bir sponsorluk az mı bursalı üzerinden para kazandınız.
--spoiler--
mattah bişey gibi reklamını yapar, bir de övünür. ulan hangi gelişmiş memleket kendi sınırları dışına sponsor verir ki? tamam bursa olmasın, fener olsun, beşiktaş, cimbom olsun, onlar yesin o parayı. kendi ülkene katkıda bulunsana sen. yok abi yok. önce biz kendimize inanacaz. inancımız yok kendimize. nasıl bir ruh yapıştıysa genetiğimize, şu ezik psikolojisinden bir kurtulamadık amına koyim.
--spoiler--