bugün

kesinlikle yoktur şeklinde çözülmesi gereken sorunsaldır.

fakirler ve işçiler (yani alt sınıf insanlar), bir toplumun sırtındaki aşağılık bir yüktür. bu insanlara asalak takımı da denir. normal bir insanın üzerine yapışırlar ve onun kanını emerler. yaptıkları 3 kuruşluk işe de "emek" deyip 5 kuruş isteriz diye sahiplerine (normal insanlara) isyan ederler. kendilerine emekçi gibi sıfatlar koyarlar fakat başlıkta da belirttiğim gibi (bkz: işçi emekçi değildir).

bu tür insanların ortadan kaldırılmasıyla birlikte elbette bir takım sorunlar baş gösterecektir. mesela ucuz insan gücü olayı ortadan kalkacak ve normal insan sınıfı zor duruma düşecektir. bu yüzden normal insanlar sırf bu aşağılık sınıfı kolay satın alıp kullanabildikleri için onları toplumda gerekli bulurlar.

ama şöyle düşünmek lazım. nüfus ne kadar artarsa kişi başı düşen gelir de o kadar azalır. çünkü kaynakları kullanan çok fazla insan vardır ve kaynak azaldıkça fiyatı artar. bu yüzden az insan/ çok çalışmak mantığı ile normal insanların aşağılık sınıfa ihtiyacı olmadığı kanıtlanabilir. sadece çalışıp gerçek anlamda emek harcayarak aşağılık insanları beslemekten kurtulabilirsiniz.

fakirler ve işçiler toplumun yüküdür, parazitidir. onlardan kurtulmak gereklidir.
küçük "gecmis zaman olur ki"ler yetişiyor.

güzel

sevindim.

(bkz: ateistlerin yaşama hakları var mıdır sorunsalı)
senin nasıl oluyorsa onlarında yaşama hakkı var.
görgüsüz zengin aptal insan beyanıdır efemdim..
"evet" şeklinde cevaplanacak sorunsaldır. çünkü bu insanların en büyük özelliği iğrençlikleri o çirkin suratlarına vurulunca hemen saldırıya geçmeleridir. * *
http://galeri.uludagsozlu...irkin-olmas%C4%B1-685313/
Geri zekalının tekinin açtığı başlık.
Sorunsal değildir çünkü fakirlerin yaşama hakkı yoktur.
biri şunu hemen siksin. lütfen.
var ki yaşıyorum.

bir hak var mı fakirindir.
Fakirin de zenginin de yaşama hakkı var ancak zengin hayatı boyunca sikerken fakir hep sikilen tarafta oluyor fark bu. Ondan sonra zengin Allah'ım bu hayat hic bitmesin derken fakir bitsede gitsek diye bakıyor.
hakkı varsa da yaşatan bir düzen yok. hakkı vermeyip yaşasın bi de 3 çocuk yapsın ayağı çekiyorlar.