bugün

sözlükte paylaşıldı mı bilmiyorum ama gerçekten efsanevi bir görsel * ve AK PARTi ERZURUM YAKUTiYE kurucu başkanı emin canpolat paylaşmış.
yerli otomobile desteğim sonsuz ayrıca çok heyecanlıyım bu konuda.Fakat koskoca bir cihan padişahını sünnetlik çocuk gibi sunroof'tan sarkıtmasaydınız iyiymiş *

görsel
Saçma görseldir. istanbul'un fethinin günümüzdeki karşılığı mars'ta sonda yapabilecek ekipmanlara sahip bir mekik yapıp onu uzaya gönderebilmektir. Araba üretebilmek ne la!
Tiz deposu fullene.
Fatih sultan mehmet han, Vefatını duyan italya o günü bayram ilan etmiş cihan fatihi. "La Grande Aquila é Morta" (Büyük Kartal öldü ! ) demiş roma ve papalık. Çünkü hedefinde roma var ve bunu biliyorlar. italyan tasarımı bir arabanın içine sözde milli diye cihan padişahını oturtma fikri ise onun torunu olduğunu iddia edenlerden gelmiş. Ne acı verici bir durum. insan bir iş yaparken oturur da düşünür bi önce. Acaba ben ne yapıyorum diye. Böbürleneyim derken düştüğü duruma bak. Densizlik. Başka bir şey değil.
Ahahahaha cok iyi lan.
Ahahahaha cok iyi lan.
görsel
siyahi arkadaş olayla hiç bir ilgisi yok gibi başka bir yere bakıyor ancak arabanın yanındaki üç kişi bu arkadaşa garip garip bakıp iç geçirircesine bir şeyler konuşuyorlar. arabadan kafasını uzatan cihan sultanı ise onları farkediyor.