bugün

Filmlerde fakir mahalle delikanlısının baş görevidir.
kardeşler böyle işler zor işlerdir siz hiç türk filmi seyretmediniz mi ? bu tip başlıklar açmak kolayda öyle bir kadına sahip çıkmak kocaman bir yürek gerektirir. özenmeyin böyle işler tehlikelidir.

genelde bu tip kadınlar belalı olur. hayatı atraksiyon içinde geçmeyen insanlar bu işleri yüzüne gözüne bulaştırırlar. daha eline silah almamış, kavga nedir bilmeyen, mafyayla cedelleşmemiş biraz da çevresi olamayan toy gençler zarar görür bu işlerden, başı ağrır. köpeklerle hırlaşmak çirkeftir. başında herifi vardır, senedi vardır, çocuğu vardır, nikahlı kocası vardır sen bilmezsin sana yalan söyler kadın anlayamazsın.

dervişlerin olayına gelince. o manevi işaret olmadan olmaz. öyle her kafasına esene yaptırmazlar o işleri.

istisnalar vardır 1000 de 1 çıkar.
Sevgi ne kadar yanlış şekilde düşünülüyor diye düşündürür. Seviyorsan başka hiçbir şeyin önemi yoktur. Geçmişin felan. Allah herkese öyle sevmek nasip etsin.
Böyle bir kadını kurtarmak isterseniz ille de onunla evlenmek zorunda değilsiniz, o tür kadınlar maalesef ki pezevenk adı altındaki şerefsizlerin tekelinde. Eğer gücünüz yetiyorsa onu o çevreden o adamlardan kurtarıp ona çalışacak bir iş bulabilirsiniz.
fahişeyle evlenmektir.

kurtarır mı o da belli değil.
Filmlerde olan şeydir sadece.
yok lan neden olmasın ben hep istemişimdir. düşünsene o sana aşık sen ona, kız işi bırakıyo falan. ne romantik.

edit: sonra para bitince işe tekrar yollarım, iki hafta çalışır gelir o parayı da harcarız birlikte, ay canım karıcım ya.
(bkz: seni pezevenklerin elinden aldım)
_kimse almadı beni.

Ne yani hala orada mısın?
(bkz: auf der anderen seite)
en son bunu yaptıracaksınız bana.
güncel Önemli Başlıklar