bugün

her gün rastladığım kızlardır bunlar.
neyi kanıtlamaya çalışıyor bu kevaşeler anlamış değilim.
anladığım bir şey varsa fahişeliğe meyilli olmalarıdır.
(#11079607)
bir de taciz edildik diye söyleniyorlar.
zaten size laf etmeyenin amına koyim ben o kılıkla.
genelde avrupa yakası'nı esir alırlar.
modern türkiye'nin en büyük getirisi olan kızlar.
ailelerinin ahvali haliyetleri merak konusu olan kızlardır.
istediği gibi giyinmelerine kısıt koymak isteyen mal erkeklerin içine dert olan kızlardır.
fahişe olduklarını kanıtlamaz.
türbanla kamufle olur.
doğan görünümlü şahindirler.
en sevdikleri dizi küçük sırlar'dır.
fahişe olsalar dahi en azından samimi insanlardır. kapalı olupta elletenlere ne demeli bu durumda merak içindeyim sözlük. *
eteğinin kısalığını dert etmeyip "başörtülü kızlara nasıl bok atatrım acaba"nın derdine düşen kızlardır.
Taciz edildikten sonra milletin içinde bağırarak tüm toplumun dikkatini çekmeye çalışan insanlardır.
kimsenin karismamasi gereken durum.
Sizi ilgilendirmeyen kızlardır. isterlerse çıplak gezerler yine de ne fahişe demeye hakkiniz vardir ne de tecavüz etme.
arap nineleri gibi giyinen kadınlardan çok daha iyidirler. dünya'ya güzel bir dekor olurlar, bunu bile başaramayan kişilerce eleştirilirler.
Erkeklerin dikkatini kendisine çekmek isteyen kadınlardır.
kapitalist düzenin getirisidir.
Kendini diger erkeklere seks objesi olarak gostermektedir.
Şunu iyi anlamak gerekir. Kızlar veya erkekler revansta olan giysileri benimserler ben dünyada birçok farklı toplumu gezdim gördüm kimi kızlarda uzun renkli elbis evleri giymeyi çok sever dar ve s ecu giyinmek veya düğünlerde kuşa etekli yüksek topuklu giymek gibi akıllarına koydukları sınırları zorlayıp ışte benim bu benim vücudum demektir ama unutmayinki gerçek bir bayan güzelliğini eşine saklar diğer erkeklerin istek arzusu olmak sadece bir aldatmacadır hanimliginuz tebessumlu bakışınız ve nrzaketiniz ile güzel olun.
amaçları belli olan rezillerdir. evet.
Fahişe izlenimi verirler.
(bkz: bir kucuk tokmak meselesi)
çok güzel giyinen, cinselliği ile barışık kişilerdir.