bugün

Facebookla ilgilenmiyordur.
Kredi karti sifrelerimi de iste tam olsun.
ilişkiye başlayan insanların sosyal medya denen yerden uzaklaşmaları gerekir. hele sık kullanırlarsa buraları. facebook, twitter başı çeker. yoksa anlaşmazlık doğma olasılığı artar. ilişkiler bilinenler üzerine değil, gizlenenler üzerine kurulur. çok temiz insanlar değiliz sonuçta.
şaşırtıcı kızdır.
facebook mu kaldı cinsinden?

ortaokul düzeyi aşk yaşayan bünyelerce sorun edilecek bir durumdur.

sevgiliyi geçtim kocam bile olsa ne işi var benim özelimde?
Erkeklerle aşna fişnesinş gizlemek isteyen kızdır.. Yola meyli vardır..
özel hayatı olan kızdır.
harbi, haklı, adam gibi adam, kişisel hak ve özgürlüklere değer veren, kaliteli, aranılan kızdır.

yanlış yaptığı tek nokta, kendisinden şifreyi isteyen adamla ilişkiye devam etmesidir.
Orospulugunu örtmeye çalışan kızdır.
zinhar terk edilmelidir. gün geçtikçe ahlakımızın eriyip gittiği şu günlerde kız kızmının facebook kullanmasını esefle kınıyorum. bu yüzden evdeki bilgisayarı kaldırdım hanım face, twit girmesin diye.
bırak şifresini vermeyi, sevgilisini facebookta eklemeyeni vardır.
kredi kartı şifre ve ekstresini vermeyen erkekle ölümüne kapışır.
güvenip güvenmeme meselesi değildir insanın kendine saygısıdır çok merak ediyorum hangi kız anasına babasına hadi onu geç kız kardeşine şifresini veriyor? vermiyorlar ama sevgiliye gelince aramızda gizli saklı olmasın demeler tabi yerseniz.
böyle kızların üst versiyonları daha bir hafta olmadan telefon rehperindekilere müdahale ettirenleri mevcut bir tık daha üstü ise hattını değiştirenleri daha ne diyim bunlara anlamadım ki.
Çocuk zihniyetli değildir muhakkak.
Her ilşkide biraz alan bırakılmalı.
Aptal bir sitenin şifreni verse ne olacak vermese ne olacak?
itina ile sosyal medya hesaplarinin sifresini vermesi lazimdir.
Not: ondan sonra neden terk edildim.
en sevdiğim kız tipidir. itina ile keylogger yüklenip şifreleri alınmalı , gizliden izlenmelidir. evet

yoksa sıkıcı olurdu .
Saçma olan bir durumdur.
Şifre istemek kimine göre karşılıklı güvensizlik
anlamına gelse de , o şifreyi vermekte karşılıklı
güvenin dibidir bence.
Olabilirdir...
Yazık değil mi sana?
Sen, bu şifreyi isterken hiç mi rahatsız olmuyorsun, özgüven eksikliğini, paranoyak kişiliğini sergilerken acımıyor musun kendine?
Bırakın vıcık vıcık, yapış yapış ilişkileri, " güven" kisvesi altında takmış olduğunuz tasmalarla, sevdiceğinize, " sadık olma " özelliğini kazandıramazsınız, haberiniz olsun!
ister kadın, ister erkek olsun, ruhu orospu olan insana değil tasma, mumyalasanız dahi, bir yolunu bulacak ve o janjanlı, pırpır ışıklı, ihtişamlı boynuzu, kafanıza yerleştirecektir.
Hür bırakın! Sizi sevdiği, size aşık olduğu için, gözü sizden başkasını görmediği için yanınızda olsun.
Hür bırakın... Bırakın ki, defolu bir kişilikse, bir an önce görme ve yol verme şansınız olsun...
Akıllı olun!!!
Kişiden kişiye değişen bir durumdur. Kimisi bu şifre verme olayını güvene kimi de kıskançlık anlamına getirir. Ama şifre verilmediğin de tatsızlıklar çıkabilir. Ama bir kız şifresini vermediyse erkek de vermemiştir o yüzden vermiyordur. Bir ilişki de herşey karşılıklıdır.