bugün

son zamanlarda kulağıma gelmiş, birçok kişinin yaptığı, bana da 'lan yapsam mı?' dedirten durumdur.

dersinden kaldığım bir hocam şu an arkadaş listemdedir. dersten kaldım fakat sonuçlar kaldırıldı. bir tek o açıklanmadı gözüküyor. yani hoca istese notumu değiştirir çok rahat. ve bu dersten kalırsam bir dönem uzayacak ve de çok kolay bir ders.
üniversite hayatında hiç not dilenmemiş ve bu yüzden bir dersi 7-8 kez almış birisi olarak yapamadığım bir durumdur.

en azından pokelesem mi?
sakın yapmayın denilesi durum. ben yaptım, kendi sınıfım yetmedi, diğer sınıftada milletin ağzına düştüm. kadın süper eğlenceli bişeymiş gibi sürekli anlatıyor : '- atakan mesaj atmış kağıdımmı karıştı diye, haha.' mümkünse face'ten değil not istemek, yanına gidipte istemeyin, hatta bişey söylemeyin!!!
"özgür's comment :
hocam allah rızası için şu sözlü notunu 75 yapın.

onur and sevil likes it."
ergen bir gençten beklenen olay.

ergen öğrenci*: yha hojam bhen cho chalı$mı$tımm ama sın4vda yapamadım bıraqmayın bheni pls..
edebiyat hocası: lan, ne diyorsun? kanaatla geçircektim ama sen daha türkçe konuşmasını bilmiyorsun. beni dürtmeyide*bırak. sıfır, kaldın!
istemeyin ama boyle hani gosterip vermemek vardir ya iste onu yapin.
acalim: hoca samsun pidesini cok sevmektedir. tekerlegibulanadam sinavin okunma arifesinde ailesinin getirecegi pidelerden bahseder hocaya, hocanin agzi sulanir gece gece
sonra notlar aciklanir ve ba alinir. sonrada hocaya ikinci bir maille tesekkur etmeyi unutmayin ha...
facebook üzerinden soru sormak olayını gerçekleştirdiğim öğedir...

(bkz: doğu akdeniz üniversitesi)