bugün

ruh hastalarının yapabileceği samimiyetsiz hareket. evet ruh hastası diyorum çünkü herşeyleri facebook olmuştur bunların. hatunu ** ararsınız doğum günün kutlu olsun falan dersiniz sonra facebook'tan da kutla der.

beynini s*ktiğim.
kutlamak değil geçiştirmektir.
kontörsüzlükten yapılan eylemdir. bazısı için bi amaçtır ki, işte o zaman gerizekalılık olur.
(bkz: facebook gençliği)
acınası duruma geldiğimizi gösterir eylemdir. zira artık insanların doğum gününü bile yüzyüze gelerek kutlama olayının bittiğini gösterir.
(bkz: burcucum iyi ki doğdun)
doğum günü kutlanacak kadar yakın bir arkadaş ise samimiyetsizce bir şeydir. madem bu kadar yakının arada kutla değil mi ama!
doğumgünüm yaklaşınca face den tarihin görünmemesini sağlıyorum.
böylece yapaylıktan kurtulunmuş oluyor.
duvar tertemiz.
o gün gelince duvarı kapatmak en temizidir.
Kendini bilen duvara yazacağına bir mesaj patladır sana. bu sayede içten bir cevapla en azından bir muhabbet kurarsın.
yapmacık insanların tercih ettiği yöntem.
telefon numarası mevcut olmayan ve sevdiğiniz bir öğretmeninizin doğum gününü kutlamak için ideal bir yöntem gibi görünsede aslında değildir. efendi gibi mesaj atar, en içten dileklerinizle kutlarsınız.
en yakın arkadaşların bile başvurduğu kutlama şekli olunca can acıyor yahu.
--spoiler--

kız: aşkım bugün doğum gününmüş hiç söylemiyosun iyi ki doğdun sen ya*
erkek: ben mi söyliyicem amk, sen biliceksin zaten bunu. bide aşkım yazıyor kalk siktir git duvarımdan!*

--spoiler--
HAYATINDA ÖZEL BiR ANLAMI OLAN iNSANLARA KARŞI YAPILMAMASI GEREKEN EYLEMDiR . FAKAT HERKESiN DOĞUM GÜNLERiNi GÖZÜNE SOKA , SOKA HATIRLATTIĞI iÇiN iSE FAYDALIDIR , HATIRLANMAK GÜZELDiR EN NiHAYETiNDE .
telefonunda numarası olduğu halde facebooktan kutlamak alenen yavşaklıktır.