bugün

dayimidir bu. elimde sigara veya içki varken fotoğraf cekiyorlar facebook atıyorlar. anamdan babamdan cekinmem hatta yanlarında yıllardır iciyorum. dayimdan tirsiyorum. altına büyük harflerle kinayeli bi şekilde afiyet olsun yazıyor
Zor olabilir. O yüzden en temizi hiç eklememek.
silsen olmuyor, silmesen olmaz, dayıya tedbir koma tek durmaz!
araba silmek diye okudum daha sonra akraba sikmek diye. beni blocklayın beyler.
ayıp olur.
en güzeli başka hesap açmak ve oradan hepsini engellemek.
Silmek iyi kalır ya ben direk engelliyorum .
Hepsini engelledim. Ayıp falan demeyin fotoğraflarımın altına "ömür'e selam söyle" yazıp duruyorlar.
Resmimi paylaşıp sen bizim gururumuzsun yazan bi uzaktan akraba vardı bizim. Utancımdan ölmüstüm.

En mantıklısı facebooku hiç kullanmayıp instgrama geçmek ve ordada aile kabul etmemek.
aşağılık psikolojisinin bir tezahürüdür. görüldüğü üzere hepimizin böyle akrabaları var, ne diye kendinizi ezersiniz ki? varsın yorum atsın istediği gibi. attığı yorum ne kadar komikse o kadar önemsiyordur sizi. hadi onları ayy rezil oldum dediğiniz arkadaşlarınızdan aşağı tutmaya devam edin.
silmek sizi mutlu edip rahatlatacak ise silin. hal böyle olunca zaten; acaba ayıp olur mu silsem , gücenir mi diye düşünmeniz beklenemez.
facebook u silmek daha mantıklı.

köklü çözüm.
silmek ne demek?hepsi engelledir.
Akraba eklemek baştan bir hata zaten. Akıllı telefon alan orta yaşlı insanlar direkt facebook açıp olayı çöZmeye çalışıyorlar. Kusura bakmasınlar ama bu süreçte kurban gitmek istemem.
sadece facebook'tan silmekle kalmayıp, gerçek hayattan da çıkartılabilirse bir başarıdır.
Büyük zevk verir.
bence hesabı kalıcı silmek daha mantıklı.
ne ayranımız dökülür ne g..tmuz s....lr.
©1994
güncel Önemli Başlıklar