bugün

gökkuşağı renkleri denince aklıma direk (bkz: gayler) geldi. Uzak durulması tavsiye edilen profillerdir. Sonra oturamazsınız mazallah.
eşcinsellik gününe saygı amaçlı yapılan renkli profil resmi uygulamasıdır.
Ciddi anlamda nedenini merak ettigim profiller.
edit:nedenı öğrenılmıstır. Pek amacına ulaşacagına ınanmasam da yıne de saygı duyulası uygulama.
Amerika da eşcinsel evliliğin serbest kalmasına sevinenlerin başlattığı uygulamadır.

(bkz: Ahir zaman)
Gökkuşağını götkuşağı yapmağa and içmiş ibnelerdir.
Gökkuşağından o rezil ellerinizi çekin, ol ki Allah tarafından insanlara bir armağandır.
ülkesinde nefret suçların kurban giden homoseksüel insanlar için bir gün bile tepkisini dile getirmemiş, sokaklara taşımamış insanların popülerist düzene ayak uydurmaya çalışmasının resmidir sadece.
gun gectikce sayilari artmaktadır hayirdir ne oldu bu millete...
bunlar renkli klavyelilerdir.
Ülkede bir grup var amk dediğim grup. Ciddi anlamda ne bok yediğini bilmiyor bunlar. Kafalar hem çok boş hem çok karışık. Dengeli bilerek yaptıkları çok az şey var. Akım kovalayıcı tipler. Ulan bi sikim olsa da koşup atlasak diye bekliyorlar sanki. Nerde yarak kürek işler var hep bunlarda. Bir bakarsınız bilmem ne ülkesindeki kelebek için kampanya başlatmışlar. Ve bir sikime derman olduklarına henüz şahit olmadı bu gözler.
ben ibneyim ben puştum demektir.