bugün

facebook'u fotoğraf deposu olarak kullanan kişidir.
ozel hayat denilen kavrama savas acmis olan insandir. durumu goren kisi tuvalete gitse fotografini cekip facebook una koyar abartisini yapmakta haklidir.
(bkz: acınacak halde olmak)
düzensiz ve harddiski dolu insandır face i adeta bir depo gibi kullanır.dvd yazmaya üşenir harddisk almaya parası yoktur. kimse bakmak zorunda değildir.
belindeki dövmeyi kısa bir t-shirt giyerek sergileyen saçları da el yordamıyla kabarttırarak aynada kendisini çeken çekmeye doymayan her defasında dudaklarının farklı şekillerine tanık olduğumuz insan modeli.
yetmeyip daha da binlercesini koyacak olan insandır.

bi yerden sonra kaşarlanıyor insan elbet, pc'ye attığı resimler gidip feys'e kendiliğinden tagleniyor resmen. öyle de değişik yaratıklar...
hayatı facebook tan takip edilebilen insandır.
çoğu da eline fotoğraf makinasını alıp manyakça bi şekilde yandan çekilmiş fotoğrafları olan genç kız resimleridir. ilgi ilgi diye yalvarırlar.
yalnızca vucudu olan insandır, aklına kendi hakkında bir kelime dahi gelmeyen bir zenginliğe sahiptir. hayatı yalnızca bir ayna ile açıklayabilecek türden insanlardandır aynı zaman da. ağırlık merkezi denilince aklına garip bir biçim de türkçe dersinde öğrendiği birinci tekil şahıs gelmektedir, bu konuyu gerçekten merak etmektedir ancak saçma olur diye en sevdiği arkadaşına bile anlatamaz.
düğün , nişan, arkadaş buluşması vs vs. bilimum bütün hayatını deşifre eden tiplerdir.
facebook sayesinde yeniden iletişmiş bulunduğum ilkokul arkadaşımdır. ne yaptığı merak edilen, sıçtığını bile facebook'ta sergileyen insandır.

bahsettiğim arkadaşımın yaklaşık 30'ar fotoğraftan oluşan 6 adet fotoğraf albümü; başkası tarafından eklenen 183 fotoğrafı bulunmakta.

idi. bir hafta önce. ben hayatımda o kadar fotoğraf çekmedim lan.
bak facebook burda 6 yaşındaydım ne kadar tatlı çıkmışım değil mi?
bu da öyle bir anım işte facebook.
bak facebook bu ilk kız arkadaşım.
v.s.
çektiği fotoğrafları facebooka atmaktan, arkadaşlarıyla paylaşmaktan hoşlananan insandır. * * *
türkçenin azizliğinden kaynaklanan bir yanlış anlaşılmadır.

"face" kısmını "yüz" olarak aglgılamıştır bu insan. şu sayı olan 100.
Benim salan bir dünyam var, herkese açık olan diyen insandır. Gösterişe bayılan insandır.
aşık olunası kişidir. *
(bkz: teşhirci)
yüzlerce de arkadaşı vardır. bu yüzlerce arkadaşın resimlerine yüzlerce yorum yapar.
tanımasam da; bana sabah akşam ne yaptığını, nerede yaşadığını, nelerden hoşlandığını, siyasi görüşünü, hoşlandığı kız tiplerini, sevdiği yiyecek/içecekleri, yedi ceddini bilme imkanı sağlayan insandır.
surekli bişeyler ıspatlamaya calışan, yasadıklarını gozler önüne sermeye bayılan insandır.
(bkz: narşist)
(bkz: hepside güzel mi be arkadaşım)
fotoğraf albümü isimlerinden birisi, yemin ederim ki "karışık" olan insandır.
ulusözlük yazarıdır.
hayatını aptal bi şekilde deşifre eden insan modeli.