bugün

Artık malaklıkta master olmuştur, ders vermesi beklenir, hayatımızı onun yaptığı ve beğendiği yorumlarına göre endekslememiz gerekir.
(bkz: şizofrenik sancılar)
yalnız ve zavallıdır. suçlamamak lazım belki hayat onu zorla ahmaklaştırmıştır.
(bkz: ne güzel yazmışım kamil yaaa)
(bkz: nartisus)
bu insanlar genelde her fotoğrafı taglarlar. şöyle ki resimde tanımadık adam bile olsa veya bir hayvan olsa resmin üzerine gelince "sokak köpeği", "yaşlı amca" gibi yazılarla karşılaşılması muhtemeldir.
beğenmediği yorumunu ne diye yazdığını merak ettiğim insan. her yazdığını beğencen o zaman.
paylaşımlarını ve kendi fotoğraflarını da beğenen insandır. zaten beğendin ki paylaşıyorsun dimi güzelim, ya bizi salak sanıyor ya kendi hakiki...
lpg ile çalışması muhtemel kişiliktir.
kendi yorumunu karşı bir tezle çürütüyorsa ciddi bir tedaviye ihtiyacı vardır.
utanıyorum lan.
benim listemde de var böyle birkaç tane.
akşama kadar şarkı paylaşıyor. şarkının nakaratını veya can alıcı bi iki cümlesini de başlık olarak giriyor.
sonra bir güzel beğenip altına da yorumunu yapıyor. ve bu bir iki değil çok lan. dolu hem de.
nefret edilesidir. bir şeyi paylaşıyorsan beğendiğin için yapıyorsundur bunu, e o zaman niye beğeniyorsun.
hızını alamama durumudur.benzeri karşılıklı tartışmalarda hasmının yorumunu beğenen şahsiyettir.
hala inanamıyodur paylaştığı şah eserin güzelliğine ..
Sadece bundan yakınan ben varım sanıyordum sanki bunlar bir tek benim arkdaşımmış lan yanlız olmadığımı anladım herkezin listesinde varmış.

(bkz: ahaha süper lan)
arkadaşları tarafından siklenmeyen insandır. hiç kimse beğenmeyince kendisi beğenir.
facebook ana sayfasındaki en dikkat çekici yorum olduğunu düşünür.
vay haline denilecek insandır. ilgi çekmeye çalışıyor pezevenk
gece gece aklıma geitirilip gülmeme neden olan durum.
benim yiğenim var lan habire sikimsonik şeyler paylaşıyor, yetmiyor altına yorum yazıyor o da yetmiyor kendi yorumunu beğeniyor ama hepsinden beteri de kimse beğenmeyince videoyu hemen kaldırıyor.
kendini beğenenleride vardır tabi *
(bkz: narsist)
kardeşimdir. Hatta başka bi facebook hesabı alıp ordan kendini beğenmektedir. kendisi kendini beğenmiş değildir kanaatimce kafasında tahtalar eksiktir. (bkz: salak yemin ediyorum gerizekalı bu çocuk yaaa)
(bkz: ben begendim sizlerde begenin) manasındadır o.
belki de gerçek hayatta ezilen bu insan bu sayede egosunu tatmin ediyordur.
listemde var bunlardan bikaç tane sildim de kurtuldum.*