bugün

"hay ben senin..." diye iç geçirten durumdur. emin olunabilir ki isteği gönderen kişi dahi aynı istekler kendisine gönderildiği takdirde ifrit olacaktır.
istekleri gönderen kişi özellikle sizi seçmemektedir.bu yüzden gelen isteği otomatik olarak engellemek en mantıklısıdır. böylece alan razı satan razı durumu oluşmaktadır.

arkadaşlarıma oyun isteği gönderdi diye kızmayacak kadar anlayışlıyım.

eksileyen arkadaş : oyun isteklerin eksik olmaz inşallah . yalnız,pislik.
ayda yıla bir uğrayan tek bildirimi oluşturan uygulamalardır. büyük bir heyecanla açtığınız bildirim butonunda gördüğünüz oyun istekleri vb. şeyler yalnızlığınızın belgesi niteliğindedir. üzücüdür.
şuan eski bir arkadaşım bahsi geçen durum ile bana dadanmış bulunmakta. kız günde 5-6 kez aynı isteği gönderip duruyor. hayır önce orda bir bildirim görüp umutlanıyorum sonra fos çıkıyor ya o üzüyor işte. belli bir mazimiz olmasa 2dk. beklemez silerdim ama işte...
gına getiren isteklerdir. karşı taaruza geçilebilir. en popiler olanı ise ok işareti ile profil gösterilip; bu kişiye oyun isteği göndermeyindir. ben yapmadım ama bu taktiği uygulayanlar var. işe yarıyordur heralde.
Bildirim bir anlık umutlandırır, tıkladıktan sonra yerini küfür ve siteme bırakır.
Oyununuza sokayim dedirtir. isi gucu yok mu bu insanlarin, herkes oyun oynuyor. Hic haz etmem.