bugün

kendilerini kanıtlama çabasında olan insanlardır efendim. doğumgünleri vs. günleri tenzih ederek konuşuyorum, facebook duvarlarını chat sayfasına çeviren zihniyet hayatı boyunca sosyal olamamış, kendini kanıtlama çabası içerisinde olan insanlardan oluşmaktadır. "bakın biz ne kadar sosyaliz, fotoraf yorumlarında bile bu kadar süper geyik çevirebilmekteyiz, o kadar ki bunu fotoraflara sığdıramadık duvarlara taştı" gibi bi mesaj içermektedir bu eylem. yapmayın etmeyin, profil kirliliğidir, görgüsüzlüktür.
öncelikle:

(bkz: iğrençsiniz ibneler)

sen değil miydin o arkadaşını yolda görüp iplemeyen? şimdi nerden geliyor bu samimiyet?

sorunların var senin...
bende sosyal insanım mesajı vermeye çalışan garibanlardır.
duvardan duvara buluşma planı da yapar bunlar. özel mesaj yokmuş gibi.
dumanla haberleşilsin, facebook kullanmayanlar da bilsin ne konuşulduğunu.*
(bkz: reklam kokan hareketler)
Aptal varlıklardır aynı zamanda türkçe yi katleden kesimlerdende oluşur. kendilerini sosyal olarak tanımlamak isterler oysaki asosyal paranoyaklardır.
ne kadar sosyal olduklarını elegüne göstermek için duvardan duvara haberleşip buluşma, görüşme planları yapan "sosyal" insanlardır.
perdeler açık soyunmanın bir önceki evresidir. sonraki evresi için:
(bkz: perdeler açık sevişmek)
Msn den telefondan veya herhangi bir haberleşme araçlarından haberi olmayan insandır.
(bkz: mal insanlar)
(bkz: söndürmeyin heveslerini be)

(bkz: tamam bey yapmaz bi daha)
özel konuşmalarını bile ifşa etmekten zevk alan kişilerdir bunlar hemcinsleriyle "ayy canım bebeğim ne güzel eğlendik dimi çok seviyorum seni, bende seni gibi." konuşmalar yapan kızlar insanı delirtecek kadar fazladır. msn kullanmıyorsun anladım da orada özel konuşma platformu var, ben anasayfada vıcık vıcık saçmalıklarını okumak zorunda mıyım ?
(bkz: facebook tan soğuma nedenleri)
son olarak ; (bkz: duvardan duvara halı) *
ayrıca bunlar "sana çok önemli birşey söyleceğim ama burada olmaz msn'e gel;)" yazıp insanı kafalarını duvardan duvara vurma isteğiyle başbaşa bırakırlar.
eskiden benim de dahil olduğum insan grubu.şimdi kendi yazdıklarımda dahil olmak üzere gıcık oluyorum. gel gör ki eskileri de silemiyorum. çok kıroliçeyim.
azıp facebook duvarına bile tırmanan kişidir.
genelde ergen kızlar ya da ergenlikten kurtulamamış kızlardır, gözüme çarpan.

bir de kızların aşkımlı, canımlı, tatlımlı konuşmaları yok mu; hayattan soğutuyor beni.

gören lezbiyen sanar, fakat onlar kendilerince tatlı olmaya çalışmaktadırlar.
konuştuklarını reklam etmeyi seven insanlardır , birilerinin birşeyi ögrenmesi için böle açıkça muhabbet ederler . şov dur anlıcanız.
millet görsün diye çabalayan, halbuki özel mesajlaşma diye bir şey olan, gösteriyi ve gösterişi seven insan güruhu. özellikle kızların yapması da ayrı konu.
okadar marjinaliz ki. hadi küveti sütle doldurup k1çımıza buzlu badem sokalım. sonrada duvardan duvara yazışıp artistliğimizi yapalım.