bugün

göt ile gülünmesi bile az olan zekâsız insan topluluklarıdır. doğum gününü kutladıkları insan ile ciddi en ufak bir samimiyetleri yoktur ve değer vermiyordur. sırf canı sıkıldığı için sağda görüyor xcan'ın doğum günü diye. aha diyor bari kutlayım. ulan öküz. orda pazar yazıyor di mi ? bi oku.

hadi okumadın profiline giriyosun sol tarafta hayvan gibi gözüküyor orda doğum günü. paldır küldür bok yiyim derken böyle sıçarsın işte. bir de bunlara kanıp arkasından doğum günüm kutlu olsun diye devam ettirenler vardır.

(bkz: iğrençsiniz ibneler)
ileri derecede sazan olanları "doğumgününü ilk ben kutluyorum galiba" diye de not düşmekten geri kalmazlar.
doğum tarihini g.tnden sallıyıp sazanların üstüne atlamasını bekleyen süper zekadır.
bi saniye ortak arkadaşımız mı var şu sözlük ahalisiyle. gerekli tanım doğum gününü erken kutlayan sazan arkadaşının doğumun gününü kutlamak için heyacanlanan ve heyecanına engel olamayan insandır. içsel tanım vallahide benim. daha dün yaptım ayol. bugün iki arkadaşın doğum günüydü. bende dünden doğum günlerini kutladım hatta birine de birim birm birim yazdım. ama ne var kutladıysam neden samimiyetten yoksun olayım ki? bence iyi birşey yaptım siz anlamazsınız. *