bugün

facebook isimli sitede sürekli hadi arkadaşlar kaç kişi olduğumuzu gösterelim, ben atatürkçüyüm diyen 1 milyon kişi bulabilirim, atatürkçü iseniz sayfanıza bu resmi koyun gibi guruplar oluşturarak taraftar toplamaya çalışan, bu masada 67 kral 90 cumhurbaşkanı var * gibi saçma salak bir yazı hazırlayarak bunu gönder acill gibi yazılarla iletmeye çalışan, kurduğu gurubun altına lanet olsun sana tayyip bıktık senden filannn gibi salakça yazılar yazan ama yazdığı yazıların t.c. yasalarına göre suç teşkil ettiğini ve eğer akp avukatları bu yazıyı okursa başının derde gireceğini anlatan bir mesaj attığınızda apar topar yazdıklarını silen ve aman abi zaten benim annem de başörtülü eyvah! yazılı mesaj ile geri dönen sığ insanlar gurubu.

peşin edit : atatürk ün yolundan yürüyen ve onu gönülden sevenleri tenzih ederim. derdim sanal alem delikanlıları ile...
facebooktan muhalefet yapan bu yolla hafiften masturbasyon yapan kimse.
pek bi superdir pek bi harikadır.
reklam kokan hareketler bunlar.
çok yayın aptalca bir durumdur. ülkemizin ne hale geldiğinin farklı bir göstergesidir.
birçoğu emeklidir. genellikle öğretmen emeklisi. tuzu kuru ve el boşluğundan gönüllerince paylaşım yaparlar. atatürk fotoğrafları bolca paylaşılır. atatürk hakkında yanlış olan bilgileri doğru sanırlar. böylece bu yanlış sürer gider. atatürk hakkında doğru kaynakları okumazlar. hatta neredeyse hiç okumazlar. sarı saçlı, mavi gözlü edebiyatı sürer gider. rte-atatürk mukayesesi çokça yapılır. kazanan hep atatürk olur. akp'ye karşı bilinçli muhalefet etmezler. zamanında söylemedikleri sözleri ve olamadıkları muhalif kimliklerini şimdi sergilemeye kalkarlar.

not : atatürk'ü dogrusuyla yanlışıyla kabul edip insani özelliklerini bilip severim. yaptıklarına minnettarım. böyle olanlara eyvallah. ama tanrılaştırıp gereğinden fazla kutsallık atfedeni sevmem. yalan yanlış bilgilerle sevip anlayıp onu anlatacaklarsa olmaz olsun onların atatürkçülük'ü!