bugün

emo fotoğrafı ya da vesikalık fotoğraf koymaktan çok daha iyi bir seçim.
fotofobisi olan insan eylemidir.
bendede böyle.yani eskiden böyleydi.fotoğraflarda sik gibi çıktığım için koymazdım.*
şimdi kapattım facebook hesabımı.kafam rahat,sülalem raad.
facebook hesabını kullanım amacına göre kişiden kişiye değişen durum.
gayet normaldir. yolun gay bara düşse illa vurdurmanmı lazım? mantık budur.
bilgisizdir, en kısa zamanda nasıl koyulacağını öğrenip, dudaklar önde profilden bir fotoğraf koyacaktır.
fotoğraf motoğraf yok sonra herkes aşık oluyor diyen armutlara oranla daha zekice bir davranış.
Facebook'a fotoğraf koymayı bilmemek de diğer bir acıdır.
Gay bara gidersin,ama vericek tipte birini bulamassın gibi bir şey olsa gerek.
Yanlıştır, mutlaka gittiği en güzel yeri gözümüze gözümüze sokacak bir fotoğraf koymalıdır. Ne bileyim pisa kulesi dibinde olur, arkada eyfel kulesi olur, piç takılıyorsa elinde bilumum içki şişeleri gözümüze girmelidir, ya da bir partide kafası iyi iken, ya da nadiren yaptığı dağa tırmanma, dalma gibi fotoğraflarından birini koymalı ki etrafa bakın amk ben sizin gibi amele miyim, maceraperestim, geziyorum, sosyalim piçim diyebilmedilir.* üç kuruşluk adamlar kendilerini öyle göstermeye çalışıyor ki aklınızı sikeyim sizin.
facebook u arkadaşları ile habeleşmek onlara caka satmamak için kullananların hareketidir. asil duyguların insanlarıdır.
bazıları da sırf birine yamanmak için uzaktan çekilmiş bir fotoyu profil fotosu yapar. sonra gelir sizi ekler. sonra fotolarına bakmak için profiline gidersin, tanıdık biri mi acaba diye. profil fotoları kilitlidir. etiketli fotolarda ise kedi, köpek, koyun , aşk, çiçek, böcek fotoları vardır. tek bir hamleyle silersiniz .
öz güven eksikliği belirtisidir. kendimden bilirim.
benim gibi insanların yaptığıdır.

cia falan inceliyormuş.

adamlara yazık ülkenin karizmasını rezil edemem. yakışıklı olanlar koysun. belki yurt dışında havamız olur.
Facebookun senin resmini satabileceğini, reklamlarında sendenhabersiz kullanabileceğini düşünüyorsan neden facebook kullanıyorsun.

Ama yok hem bi sikten eksik kalmıyım hem de "resmileşti".

Ne zaman şu "facebook resmimizi kullanıyor bilgilerimizi satıyor" tribinden kurtulacaksınız, kendini bu kadar önemli görmek niye.