bugün

(bkz: o ne ki la)
penis boyu ile karşılık verilebilir diye düşünüyorum.
Her gun ana sayfami kirletiyolar. 37, 38, 38. 5, 39 bana ne la diyip iyice bi kulaklarini cinlatiyorum. Azalarak bitsin lutfen.
bir de bu nedir diye sordugunuz zaman saçma sapan cevap verirler. mk söyle işte çok mu gizli. bizzat söylemedikleri için duvarıma yazdıklarının aynısını yazdım ve öğrendim dedim halbuki öğrenmemiştim.
bir müddet sonra bokunun rengini de yazacak olan zihniyettir.
-çok kiraz yedim o yüzden bugün sıvı bir kahverengi kikiki.
hediye isteyen zihniyettir.
Her sene meme kanserine veya rahim ağzı kanserine dikkat çekmek amacıyla sözde 'kızlar arasında' olan; facebook, twitter gibi yerlerde sorulan bir soruya *, soruyu ve amacı belli etmeden cevap verme olayı..

çok da gerekli ya da gizemli bir şey değil esasında..
çözemediğim zihniyettir. "bana hediye almak isterseniz ayakkabı alın" gibi bir şey mi ima etmeye çalışıyorlar acaba? ya da ayak fetişisti olanlara yönelik mi çalışıyorlar?

(bkz: çok kafam karıştı sözlük)
--spoiler--
whatthefuckareyoutalkingabout katıldığı o muhteşem baloda, genç delikanlıyı çok etkiler. güzel bir dansın ardından saatin 12 olduğunu öğrenince salonu terk etmek zorunda kalır ne yazık ki. aksilik bu ya; o esnada ayakkabısının tekini merdivenlerde düşürüverir. genç delikanlı peşinden koştuğu ve bir türlü yetişemediği * whatthefuckareyoutalkinaboutun ayakabısını görür. onu sahiplenir, nüfusuna alır. sonra feysbuktan whatthefuckareyoutalkingabout'u bulmaya çalışır; ancak sıçtığım bu masal yüzünden bulamaz. acısından kendini içkiye, kumara verir, kendini seks partilerinde bulur; ancak hiçbir kadından zevk almaz. o her gece whatthefuckareyoutalkingabout'un ayakkabısına bakarak mastürbasyon yapmayı tercih eder. hatta genç kızın ayakkabı numarasını kullanarak mehepenin 40. yılı için saçma salak sayısal işlemler yapar. bayağı sapıtır yani. sonunda gücü tükenir ve ayakkabının fotoğrafını çekip, profilinde yayınlamaya karar verir. fotoğrafın açıklamasına şöyle yazar: "liselim, ben serserin! Seni kimselere yar etmem!" evet, şekil a'da görüldüğü gibi işler iyice boka sarar.
basın mensupları ayakkabının robot resimlerini dünyanın dört bir yanına asar. bunlar gerçekleşirken o sırada genç kızlar feysbukta profillerine ayakkabı numaralarını yazmaya başlar; ancak bilmiyorlardır ki, delikanlının aradığı kızın ayakkabı numarası 45'tir.
whatthefuckareyoutalkingabout profiline...
--spoiler--
rahim ağzı kanserine dikkat çekmeye çalışan zihniyettir.
hediye ayakkabı beklentisi olan kişidir.
o kadar şehit varken hülya avşarın kızını haber yapan zihniyetten ne beklenir ki cümlesini akla getiewn durumdur.