bugün

Aslıda başlık: facebook da paylaştığı fotoğrafın acıklama kısmına atarlı giderli sözler yazan tip.

Çoğunlukla kızlar tarafından yapılan saçma sapan eylemdir. Kızımız bir fotoğraf paylaşıyor acıklama kısmına şiir veya laf sokmak amaçlı bir şeyler yazıyor.

Bazıları öyle komik öyle itici oluyor ki o derece yani. Bakıyorsun baya baya ciddi yazmış ama dışardan nasıl göründüğünün farkında değil. Hele ki eski sevgilisi için yapmışsa bunu daha komik oluyor. Bir de gizlilik ayarlarından herkese açık yapmaz mı. Teallaam yaa
Güldüren bir ergen davranışıdır.
bu tip insanların muhatabları da genellikle kan damlayan gül fotoğrafı paylaşırlar; bu şekilde her iki taraf da mutlu mesut paylaşım yapmaya devam eder.
%99 türk kızıdır. atarlı giderli sözler yazıp beğeni almaya çalışırlar ve böylece ego tatmin ederler.
Daha acısı bu tiplerin 10 sene sonra aile kurup çoluk çocuğa karıştığını düşünmek.
en sevdiğim.direk profillerine girerim bu tiplerin.sonra fotoğraflarında gezinip hunharca gülerim.

not; cem yılmazdan daha çok gülme garantisi vardır.

(bkz: ben seni sevdimde öldüm be qulum)
apaçidir. anlamıyorum ki derdi nedir? bu atarlar bu giderler... havan kime lan ortamı germekten zevk alan sado.
bunu yapan erkekler kızlardan daha iticidir. yapan erkekler de zaten tekin ayak değillerdir ya askerlerdir ya serserilerdir.
nefret edilen tiptir.
bazıları da cool olur ya resmini paylaşır açıklama kismina nokta birakir.
http://galeri.uludagsozlu...%B6zler-yazan-tip-594569/

Havan olur. *
yüzde 80'i meslek liseli olan tiplerdir.
Hayatın anlamını orada çözmektedir.
Boş insan tiplemesidir.