bugün

evet feysbok. artık boku çıktı buranın. arkadaş listemde, nerden girdiyse arkadaş listeme o da ayrı bir konu; kemalist olduğunu açıkça bas bas bağırarak deklare eden bir kız var ve onun arkadaş listesinde bir adet babası olacak şahıs var. bu ilerici laik kızın fotoğraflarına bakıyorum da, mini etekle çektirdiği binbir seksi fotolarının tümünü yayınlamış. hem de öyle böyle değil, tam kaşar fotoğrafları, frikik, ofsayt ne ararsan var. bir de babasına bakıyorum, profiline koyduğu sırıtık fotoğraf ile çağdaş! kızının italyan oturuşu yaparak çektirdiği, sütun bacaklarının arzı endam ettiği tüm fotoğraflarını beğenmiş.

altında canım çok güzel çıkmışsın. bugün eve geç kalma gece 2 den önce evde ol diyor.

hay sabır ver bana allahım, vela kuvvete. bu nasıl bir geniş babadır böyle. ülkenin çivisi çıkmış azizim.

son tahlilde kalıbının adamı olmayan bir babadır.
kızına almış olduğu mini cooper fotoğrafını beğenen babadır.
(bkz: kızım çok güzel çıkmışsın)
kızı başta olmak üzere insanların yüzlerine bakan babadır.
evlat olsa sevilmez denilen kıza, beğenilerini sunan babadır. ilginç.
kesinlikle çağdaşlığın son göstergesidir.
forumuda geçip sözlüğü irc'e çeviren olmayasıca başlık konusudur.
yeni nesil genç babalar böyle olabilir pekâla.
şam babasıdır.
(bkz: hayata dair iç burkan detaylar)
minili kız egoist bir kızsa, muhtemelen de babasının şifresini biliyordur. girer ve tüm fotoğraflarını tek tek beğenir. sonra bakarsın fotoğrafları 100 kişi beğenmış. vay amk.
kendi bileceği iştir. kemalist diye kimseye * atma zorunluluğu yoktur.
Bu başlığı görünce aklıma kızından çocuk yapıp o çocuktan da çocuk yapan baba geldi aklıma. Türkiye de altına " ay cici kızım ne güzel çıkmış" gibi yorumlar da yapılan fotoğraflar.