bugün

istinye Park taki işine gitmek için durakta tek başına otobüs bekleyen genç kız, durağa yanaşan aracın içindeki iki kişi tarafından Belgrad Ormanına kaçırılıp tecavüz edildi.
haberin tamamı için:
http://www.8sutun.com/node/60780
http://www.ensonhaber.com...nduz-tecavuz-dehseti.html

çok ama çok özür dileyerek, işte bildiğiniz orospu çocuğu böyle olur..
ikinci link in içindeki fotoğrafta bir o kadar ilginçtir. hayır haber yapmışsın eyvallahta neden dolayı fotoğraf koyma gereği duyarsınız, koydunuz bari alakalı olsun.

edit: haber yalanmış. inanmayın okuduklarınıza, silin hepsini aklınızdan..
(bkz: istanbul a vize uygulansin)
(bkz: tecavüzcülerin pipisi kırpılsın)
suç ve ceza arasındaki dengesizlikler olmaya devam ettikçe bu ya da bunun gibi hadiseler görülmeye devam edecektir. bu tür işler yapan ibneler birkaç sene yatıp çıkmaktadırlar. oysa bu ibnelere şöyle okkalı cezalar verilse, bu kadar kolay yapamazlar bu tür iğrençlikleri.
cinsel organları kesilmesi gereken adi şerefsiz insanımsıların yaptığı, sabah sabah midemi feci bulandıran pislik.
hayvanlığın rekor seviyelerdeki levelleri..
nereye gidiyoruz ey dünya diye isyan edilesi durum..
benim bu dünyada ne işim var diye düşünüp ağlamaklı olunası durum..
birileri bundan gerçekten zevk alabiliyor mu diye düşünüp kahrolunası durum..
*
insanda alıp başını gitme isteği uyandıran haber. kötülüğün elini uzatmadığı diyarlara.

(bkz: yok ki)
bu adamlara verilecek en güzel ceza yakalayıp tecavüzcülerin olduğu yere kapatıp sonra ibreti alem için canlı yayın olarak televizyonlarda göstermek. Yoksa 1 sene yatır 100 ytl ceza ile olmaz bu işler..
sonunda gerçekten idam cezasının mantıklı gelmeye başlamasına neden olan olaylar silsilesi içerisinden bir örnek. insanlar artık gündüz vakti işlerine bile gönül rahatlığıyla gidemeyecekler demekki bu şehirde. demekki kız kardeşlerimiz, annelerimiz tehlikede bu or.spu çocukları yüzünden. o zaman sokarım hümanizminede, içindeki insan sevgisinede asın gitsin or.spu çocuklarını!!
Otobüs durağındasın , bekliyorsun, pazar sabahı çalışmak canını sıkıyor ve güvendesin . güvende olman gerek, insanlar yerleşik hayata geçip çiğ et yemeyi bırakalı ooo çok zaman geçmiş. Gökdelenlerde , plazalarda yaşanıyor , cep telefonu icat edilmiş, televizyonda sayamadığın kadar kanal, evet güvende olmalısın...
yanılma sakın yanılma, güvende olduğuna kanma, bir saat içinde dünyanı değiştirecekler senin, o kadar aciz ve savunmasızsın ki, narin ellerinle atacağın tokat işlemeyecek bile tenlerine , çığlıkların havaya karışacak, içine akıttıklarınla , çamur içinde , bedenin mosmor bırakıp gidecekler, hani çöpleri bile poşete koyup atarlar ya , o yüzden ormana bıraktılar seni, görmesin kimse, kalk ayağa şimdi tutmayan dizlerinle, ara anlat, anlatırken anlama ne yaşadığını, tanımadığın yüzler kaldırsın seni topraktan, üstünü örtsünler, hastaneye götürsünler, diazem vursunlar, bedeninindeki yaraları sarsınlar, ee başka yapılacak ne kaldı. bir saat içinde karanlığa gömülen seni karanlığa gömenlerin gözleri, bedeninde dolanan ellerin can acısı, boğazında çığlıkların, kimse duyamaz artık seni...
otobus duraginda tek basina masum bir sekilde otobus bekleyen bir kiza arabayla yaklasan 2 hayvanin kacirip tecavuz etme olayidir. dasaklarindan tavana asilmasi icab eden pisliklerdir.

boyle adelet sistemi olduktan sonra bu ulkede daha cok cinayet, tecavuz olur. bu ulkenin camiye, okula, universiteye degil, acilen devasa bir hapishaneye ihtiyaci vardir. hapisler dolu oldugu icin bu caniler 1 sene sonra serbest birakilmaktadir.
kaçırılan o kızın bizzat biz ya da annemiz olabileceği gerçeğini yüzümüze vuran buz gibi bir bıçak darbesi daha. ve devlet, hukuk gibi kavramlara olan inancı biraz daha azaltan acı bir detay.

ayrıca şahsen bu varlıkların yargının eline düşmesini istemiyorum.
bahsi geçen yaratıklara eşkiya demek eşkiyalara hakarettir ve umarım bir an önce yakalanıp kızın yakınları tarafından cezalandırılırlar, sonra da youtube a koyup izletmek lazım ibreti alem olsun diye millete.
hadi caniliği geçtim de toplumumuzda ki bu abazalık niye? dedirten haber. (bkz: türkiyeye idamın geri gelmesi)
sağlam fantezi. insanın eşkiya olası geliyor billah.

halbuki eşkiya filminde ne güzel öğretmişlerdi bize.

"kejeee kejeee, 35 yıldır seni bekledim kejeee, kimseye el sürmedim kejeee, otobüste o kadar bekleyen kızlar gördüm, belki de kız değillerdi hatırlamıyorum, dönüp bakmadım bile kejeee. yalan mıymış her şey, yalaaaan, seni unuttuğum yalaaaan, kırgın bir anımda söyledim yalaaaan, seni sevmediğim yalaaannnn, kejeeee. ölüyorum abazalıktan kızz. ahah!
(bkz: istanbul daki pkk nüfusunun patlaması)

hüseyin üzmez gibilerinin yaşadıkları çevrelerde makbul kişiliklerinden taviz vermeden defalarca yapabildiği iğrenç hareketin birkaç şehir eşkıyası tarafından güpegündüz gerçekleştirilmesidir.

hayır kız ve tecavüzcüleri bir tarikata cemaate falan mensub* olsalardı, bir imam nikahı ile iş çözülecekti, bizim de ruhumuz duymayacak, midemiz de bulanamayacaktı. (bkz: dincilerin herşeye bir çözüm çıkarabilmesi)
haa buna midemiz bulanıyor da bilmediğimiz ne ufacık kızlar ne sakallılarla gerdeklere yıllar yılı süren evliliklere sokuluyorlar, buna da dikkat çekmek istedim; oluyor bu pratik tecavüzler, her gün yüzbinlerce kez yurdumuzda, dinci geri kalmış hayvansı yaşayan klanlarda.
bu arkadaşların ''nasıl o. çocuğu oldum'' adlı kitabın yazımından mutfağına kadar yer aldıklarını düşündüğüm olaydır.
(bkz: dostum tecavüz demişsin evcilik çıktı)
fantezi yalan oldu. o kadar alıştırmıştım ki kendimi, o kadar sevmiştim ki bu haberi, olabilir diyordum her seferinde, neden olmasın. kız meğer kendi vermiş. si.eyim böyle işi yeaaa. bir süre konuşmak istemiyorum bu konu hakkında. lütfen beni yalnız bırakın. böhüüüü!
idam gelmeli idam gelmeli idam gelmeli diye haykırmamıza neden olan haber.yalan da olsa gerçekleri olmuyor mu zaman zaman..