bugün

(bkz: açmayın memeler)
avrupanın bir çok ülkesinde bir çok nudist plajda, hem üstsüz hemde altsız güneşlenen on binlerce kadının kocalarından daha şereflidir.
muhtemel yabancıdır, türk versionu da Olabilir. Şayet türk ise kimsenin tanınmıyacağı bir tatil beldesi seçilmiştir. * *
MEMELERE ÖZGÜRLÜK.
kesin türk değildir.
kimseyi ilgilendirmemesi gereken erkek tipidir.
halk arasında bu tiplere "gavat" denir.
gay olabilir. erkek eşinin üstsüz olması değil altsız olmasını sorun eder.
hiçbir şekilde türk olduğuna inanmayacağım, modernim görüntüsü vermeye çalışan pezevenktir. *
onu ilgilendirecek durumdur. karışılması mahalle karılığı yapmaktır. mahalle karılığı yapanda kendine kendime erkeğim dememelidir.
en sevdiğim erkek tipidir, genel olarak paylaşımcılığı kendine düstur edinmiştir, limewire bearshare en popüler programlarıdır. onlar paylaşmasa kimin karısını kızını dikizliycez plajda havuzda.*
kalmakta olduğum otelde birçok ornegini gördüğüm kocası dahil kimsenin umursamadigi böyle olunca abaza gibi bakanlar mi erkegim diye gezinen yoksa
esi kizi ustsuzler mi bilemedim. ayrica ustsuz olsun olmasin bikini neredeyse aynı ayarda . o mevkide acan razi actiran razi bize ne? sen gitmessin oyle yere olur biter. yoksa ust sınırın sonu yok.

not: evet bende bakıyorum. Ama yabancılar bakmıyorlar bu da kayda değer bir tespit.
saygi duyulasi tiptir. hayir yani nedir bu ciplaklik fobisi anlamiyorum ki. iki tane kucucuk meme ucun gorunmeyince kapali ve serefli oluyorsun, ama gorunurse acik ve namussuz oluyorsun. bu nasil bir mantiktir tanri askina?
hali hazırda yalayacak memesi elinin altında bulunmayan ve bu yüzden başka karıların memelerine göz dikmiş abaza söylemi. sanane kardeşim milletin memelerinden. neymiş efendim annelik simgesiymişmiş memeler. yapma be. sana bunu kim söylemişse feci yemişler seni canım kardeşim.

şunu unutmayın, dünyanın hem ahlaki hem de dini olarak en 'doğru ve haklı' coğrafyasında yaşamıyoruz. senin ayıp gördüğün şey başkası için ayıp değil. bu onun ahlaksız olduğu anlamına gelmez. 3 metrekarelik dünyanı ne sanıyorsun?
bu adama kavat diyen çıkar, pezevenk diyen çıkar ,namussuz diyen çıkar , lan buda erkekmi diyen çıkar, birde bu erkeğin üstsüz güneşlenen karısına bakan evli türk erkek vardır ki işte gerçek erkek odur !!
eşi üstsüz güneşlenen....hmmm...erkeğim diye gezen tip. mesela paparazzilere bakarsan o "tiplerden" birisi brad pitt´tir. angelina üstsüz güneşlendi çünkü. sonra, paparazzilerden yola çıkarak söylüyorum, sevgilisi üstsüz güneşlenen...leonardo di caprio mesela, sonra cristiano ronaldo da o "tipler" arasında. bir başka gavatsa mesela al pacino, sonra hiç unutmadan söyleyelim, jack nicholson, john torturro, micheline roquebrune´nin "sir" ünvanlı kocası, sean "şan" connery.

çok var gavat. bi de haddinden fazla liseli yaptı bu sene....
modernizasyona uğramış olduğunu düşünen ama aslında tastif edilmeyen insandır.
modernizasyona uğramış olduğunu düşünen ama aslında tastif edilmeyen insandır.
belki de tutarlı erkektir..memelerin meydana çıkmasıyla, bacakların zaten ortada olması arasında edep açısından pek fark yoktur. bikiniye alıştık ya, buna da alışırız.. daha ne "gavatlığa" medeniyet namına göz yumarız biz(!)..
ben çok baktım birazda başkaları baksın zihniyetine sahip erkektir.taksimde hoş karşılanmaz.
kendini çağdaş erkek olarak gören insan türüdür.