bugün

Hangi kafaya hitap ettikleri merak edilen öşexcilerdir.

Bunlar bu kafaya sanırım fazla eşeklerle haşır neşir oldukları için girmişler. Çoğu da bu türlerin, gözlerinden tanınır. Malum at sahibine göre kisniyor.

Ünlü bir kemalist atasözü der ki;

Eşek siken, osuruĝuna katlanır.

Gelin fazla beyne kan gitmeyen islere girmeyin. Zararın neresinden dönerseniz kardır.

Evet.
ikisi de aynı eşekten nemalandıkları için birbirlerine düşmandırlar.

Eskiden eşeği kemalistler sikerdi , şimdinde yobazlar sikiyor. Anlaşamıyorlar tabii...

Bu arada ben de eşeğin sahibiyim , her iki eşekçi tayfadan da nefret ediyorum.
Kemalistlere hakaret edenlerin altında yatan
Ata’ya hakarettir.

Bunların bazıları bazen ağzından kaçırıp Atatürk’e de eder ama mahkemeye çıkınca Atatürkçü oluverirler.

Şu ülkede azıcık hak hukuk kaldıysa o da Kemalistler sayesindedir.
atatürkçüler ile kemalistleri ayrı tutmak gereken durum.

atatürkçüler , ama gercekleri candır, gerisi heyecandır..
--spoiler--
kemalistlere hakaret edenlerin altında yatan
ata’ya hakarettir.
--spoiler--

Yok daha neler. Bu eleştiriye tahammülü olmayan foşik zihniyetinize laf etmek yok yani? Hmmm

Ayrıca Mustafa Kemal Atatürk, kimsenin tekelinde değildir. Bugün Atatürk’ün adını öne sürerek, her türlü kirli ve karanlık işlere girenler zaten Atatürk’ün tüm ilkelerine karşı gelmiştir.

Atatürkçülük, rakı içmekten ibaret değildir. Biliyorum, böyle düşünen bir sürü kemalik var, aha işte tam onları da istediğim gibi eleştiririm. Hoşt.

(bkz: kemalistlerin milliyetçi yerine rakı cı olmaları)
Alman kurdu da hemen entry girmiş mk.

Bizler Mustafa Kemal Atatürk'ün bozkurtlarıyız. Sizler ise alman kurdusunuz. Daha askerliğini bile yapmamış tiplerin bu konularda ahkam kesmesi çok komik mk..