bugün

iyi sikebiliyor muymuş bari? O da merak konusu.
köylerde öyle bir düşünce var işte malesef eşek sikmeyen köylü yoktur götünü siktirmeyen de şehirli yoktur diye düşünürler.
Büyüdüğüm köyde vardı böyle tipler birebir görmesemde çok muhabbeti olurdu yanımızda konuşurlardı hep e tabi bende o zaman çocuktum şimdi düşünüyorumda nasıl insanlar var şu hayatta o adamlar evlendi çoluk çocuk sahibi oldu etraflarında onları sevenleri var o adamların bir ailesi oldu çok garip lan, böyle adam olmak adına birsürü öğüt verirlerdi ülkücü arkadaşlar kusura bakmasın bunların hepsi de ülkücüydü lafı siyasete getirmeyeceğim (bir tane siyaset içeren entryim olmamıştır siyasetten de nefret ederim) kişisel bi antipatim var şimdi o tiplere haklı olarak. Eşek sikmeyen sigara içmeyen adam değildi onlara göre beni de sevmezlerdi zaten entel derlerdi. (sikimde bile olmazdı) mını beynini siktiklerim. Eşekçi diye geyiği vardı köydeki yaşlılar naber eşekçi derlerdi erkeklere muhtemelen o yaşlı amcalar dedeler de zamanında eşek sikmiş olacak ki birine eşekçi derken keyifle derlerdi. Hanımlar beyler böyle insanlar hala daha var biliyorum şimdi o köye gitsem yine birileri eşek sikiyordur kalıbımı basarım.
(bkz: Kürt lütfen)
görsel
(bkz: donan eşek)
Bu ülkeyi terk etmem için çok geçerli bir sebep.
soğuktan donan eşekleri görüp tepkisiz kalan insan bozmalarından hallicedir.
tecrübelidir.
hayatımızı insanlarla iç içe idame ettirdiğimiz bu dünyada;
köpek peşinden koşup, eşeklerle ilişkiye girerek bi' sikim yol alamazsınız gençler.
uzun yıllarım böyle geçti,
ben biliyorum...

"kendine hükmedebilen insan, dünyaya da hükmeder." demiş
küspenin biri.
onun ben toşpillerini yirim, yanaklarını sıkarım,
çayına şeker, tuzuna biber olurum...

olay tamamen burda başlar gençler,
olay tamamen burda.
bakirlik canına tak etmiş adam.
sonra devlet niye resmi genelevleri kapatmıyor. kapatsa bu adamlar tamamen eşeğe yönelecek oda yetmeyince su bidonuna, ayakkabıya, şapkaya, otomobil egzozuna, su borusuna aklınıza ne gelirse tecavüz edecek. daha mı iyi?
bir adam siken eşek değildir.. http://www.youtube.com/watch?v=xDEcxyP197s
animal sex tutkunudur (bkz: animal sex)
kedi köpekten lezzet almamaya başlamış adamdır.
(bkz: ördek siken adam)
Eşeğin sevgilisi tarafından çok fena skilecek adamdır.
Hem de ne fena!*
(bkz: ata fısıldayan adam)
(bkz: attan düşüp eşeğe binmek)
Kaz ile ilişkiye giren var iken eşşek ile ilişkiye giren biraz daha masum gibi.
sadece lafın gelişi adam denen "hayvan"dır.
(bkz: türk insanı)
eşeği yaşlandırma tekniğiyle bulmuşlar.
eşeğe siktirilmesi gerekendir..
(bkz: hayvan sevgisi)