bugün

eşcinselliğin bir olgu, eşcinsellik propagandasınınsa bir ipnelik olduğunu düşünen kişi düşüncesidir.

arkadaş, tamam, olmuşsun etmişsin, bu yola girmişsin. belki istemeden itilmişsin, belki özenerek bilmem ne. bi hatadır olmuş ve bi takım yerlerde bu işi kotarıyorsun. geri dönüşün var mı onu da bilmiyorum ve beni çok da ilgilendirmiyor.

ama, hayatını eşcinsellik propagandasına adaman, bunu herkese yaymaya çalışman ve hayatta başka hiçbir şey yokmuş gibi sadece bu konuyu konuşmandan gına geldi. şeriat propagandası, komünizm propagandası, faşizm propagandası, bunların hepsi bir fikirdir. ama eşcinsellik propagandası, bir fikir değil, takılmış plak gibi aynı şeyi tekrarlayıp duran bir saplantıdır. ve her saplantı bir hastalıktır.

kanunen değil, vicdanen yasaklanması gereken bir propagandadır bu. eğer eşcinsellerde bir vicdan varsa, eşcinsel olmayan insanlara acısınlar ve bunun propagandasını yapmasınlar..
eşcinsel insanlardan, bu konuda konuşmaması için acıma bekleyen kişi serzenişidir. belki de homofobinin temelindeki sebebin farkına varmıştır kimbilir. *
şu savunma biçimi de çok saçmadır. en azından bana öyle gelmektedir:

- sen homofobiksin!
+ eee?
- demek ki, gizli homoseksüelsin!

daha neler. bir kere fobim, kendi adıma değil, insanlık adınadır. ben öyle gizliyi, açığı çoktaan gerilerde bıraktım. odora di femina denen şeyi iliklerine kadar duymakta olan biriyim. ne gizlisi saklısı lan?