bugün

ali rıza demircan değerlendirmesi ve haklı tespit. imzamı atıyorum.

--spoiler--
"Eşcinseller demokratik, laik toplumun problemidir. Eğer islam toplumu olsaydı o zaman gerekli bilgilendirmeler yapılırdı. Onlar doğuştan diyorlar ama yanlışları var. Bilimadamı kisvesi altında konuşanlar konuları çarpıtıyorlar. Yüce Allah bizi kulluk denemesine tabi tuttuğu için güzellikler kodladığı gibi kötülükler de kodlamışlar. Her adamın cinayet işleme potansiyel olduğu gibi eşcinsel olma potansiyeli de vardır.
--spoiler--
çok mantıklı bir cümle. kim demişse einstein terk zekasından öpüyorum.
ancak bir gerizekalının kurabileceği cümle. eşcinsellik hayvanlar arasında bile var la. aha bak;

http://tr.wikipedia.org/w...sel_davran%C4%B1%C5%9Flar
eşcinsellik bir tercihtir, bir problem değildir.

problem olan ise sübyancılıktır ki pek çoğuna dini bütün geçinen tiplerde rastlamak mümkün.nokta
kotu kodlanmıs hayvan sozudur.
kaşıkla ver sapıyla çıkart bu olsa gerek dediğim vecize.

eşcinseller toplum problemidir diyorsun sonrasında her şey insanlar için, katil de olabilirsin eşcinsel de olabilirsin, bir potansiyelsin diyorsun.
e sen kimi yeriyor kimi seviyorsun. adam mı seçiyorsun, kitabına rant mı arıyorsun diye pek çok soruyu bir anda sormak istediğim din insanı listen to me..

Eşcinsellik; demokrasi, otokrasi, meritokrasi, komünizm, teokrasi vb hiçbir yönetim şekliyle demlenebileceğin bir olgu değil.
Öyle 'doğuştan diyorlar ama yanlış diyorlar' diyorsun ya, sen de yanlış diyorsun; çünkü doğuştan da değil bu durum bayaaa ana rahminden ,embriyo kromozom gen hormon şifreleme derken oluşumdan geliyor, hem de ispatlı.*

bi yanlışın da eşcinselliği salt seçimden ibaret görmen, evet seçim eyvallah; ama unutma tecavüzcü olmayı seçenler de var.
tecavüz sonrası hisleri değişen mağdur çocuklar var, ne olduğunu ne bittiğini anlayamadan erkek dokunmasını yaşayan ve sonrasında hep bunu arayanlar var.
yani maalesef bazı seçimler birilerin seçimlerinin spermleri oluyo bazen, seçmek istemeyen bedenlerde dölleniyo, güdülerle açığa çıkıyo...
sonra adı habil kabil in kabil i oluyo sana ve senin gibilere göre.

bırakın kimin laneti kimeyse onu yaradan bilsin.
bırakın bi rahat etsin bu koordinatlarda yaşamak zorunda olan eşcinseller, bırakın herkesi kendi yaradılmışlığına, tercihlerine,yaşamına.

eksik kalıversin bu eleştriler de.
eşcinsellere ne kadar ayar olsamda. bu bir tercih ve ya hormonal sağlık sorunudur. saçma bir cümledir. imzamı atmak yerine tükürmeyi tercih ederim.
arabistan'da neden var o zaman diye cevaplanabilecek problemdir.
birde laik sözlüğün problemidir. problem ki belki eşcinsel mod tarafından entryniz silinebilir.
Bir problemdir ama laik toplumun problemi değildir.
Eş cinsellik; bir hastalık problemidir.
allah'ın arap göt yalayıcısını zaten ciddiye almıyorum da, yine de sözlüğün iğrenç bir pislik yuvasına dönüştüğünü bizlere gösteriyor bu durum.

güya eşcinselleri savunma amacıyla çırpınan gencin biri çıkmış demiş ki "eşcinsellik problem değil, tercihdir". afedersin ama yarrak tercihdir. ben mi istedim lan böyle olmayı? eşcinsellik bir yönelimdir. kişinin elinde olmayan bir yönelimdir. tercih falan değildir. problem hiç değildir.