bugün

Eşcinseller şok.

Oysa eşcinseller nasıl seviyor homofobikleri nasıl bayılıyor bilseniz. Nefret söylemleriyle siz insanlıktan çıkmıyorsunuz, cinsel tercihleri sizinkinden farklı olan güruh çıkıyor öyle mi? Hi hi peki ok.
aman homo duyarcılar gelmeden...
Eşcinsellerin hareketlerinden tiksinmektir.

Kadından daha çok kadınsı olacağım diye sergiledikleri tavırlar cidden iğrenç.

Yoksa evinde falan kimin kimi silktiği gram umurumda değil.
Ben tiksiniyorum evet homofobiğim. Sana yavşarlarsa homofobik olursun. Eşcinsellerin çoğu laubali insanlar zaten. Bir de homofobiklere derler önyargılı,itici diye kardeşim sen öyle acayip hareketler yaparsan bizim sizlere önyargı beslememiz gayet normal değil mi?
her insan istediği insanlar sexsleşebilir bence.
yolda laf atan travestiler haricinde nefret duyulması anlamsızdır. sanane, banane, bizene. giren çıkan ne?
Liseli kizlardan beden egitimi dersinde tahrik olan felsede ogretmenininden, cocuklara tecavuz edilem cemaat yurtlarindan, ulkenin ihracatcisinin parasini cebe indirip hayali ihracat yapanlardan, diri diri otel yakanlardan, mescid i aksa maketine yaslanan portekizli turistin basina toplanan kit ingilizcesiyle derdini anlatamayip bagiran trabzon halkindan, cocuk tacizcisi vekillerden, resit olmamis erkek cocuklarini istismar eden muhafazakar ulkuculerden, kanser ilaci alamiyorum diyen kiza dilenci muamelesi yapip para aran eski bakandan, egitimde dayagi tesvik eden, mufredattan evrimi cikartan hukumetten, "bir kadin olarak sus" diyen devlet buyuklerinden tiksinecek halimiz yok. Onlar bizim gururumuz.

Biz cinsel yonelimi farkli olan insanlardan tiksiniriz. Biz buyuz ve bu kadariz.
yaptığım eylem. bu rezillerin yaşaması insanlık suçudur. derhal temizlemek lazımdır.
eşcinsellerden nefret edenler kendi eşcinsellik dürtülerini bastırmak isteyenler midir acaba?
her aklı başında insanın en doğal hakkıdır. kendilerine bu bir tercih diyorlarsa o hastalıklı bireylerden tiksinmek de bizim tercihimizdir.