bugün

neyinizi sevdiğini açıkça ortaya koyan erkektir. bırakın terk etsin. öylesini bulmanız zor olmaz.
(bkz: otis abi)
cehenneme kadar yolun var denilecek erkektir.

selam olsun azizim!
kalbi cinsel organında olan erkektir....
+ eğer bana vermezsen seni terk ederim.
- güle güle canım...dükkanın önünü kapama...
terk edilecek erkektir.
vericen sopaya vericen sopayı...
'eğer bana verirsen, biraz daha sonra terk edebilirim, yaparım bu iyiliği' diyordur muhtemelen. tabi kernel mantığına göre.
Sonsuza kadar bekar sultan olarak kalacak erkektir. Hötöröftür.
''benim vereceğimin karşılığında sen de benim istediklerimi vermezsen ben de seni terkederim'' sözünü kadına zorla söyleten erkektir.
Kızla neden birlikte olduğu belli erkektir. Kızın tepkisi -siktir git! olmalıdır.
ananın * kadar yolun var denilecek sevgili.
ya işlem öncesi ya işlem sonrası seni terk edicem netice itibariyle, ne zaman olacağına sen karar ver diyen erkektir.
sevgili değil sevişme adayıdır bu tür. iş adayları değerlendirecek jüriye kalmıştır yani.
pardon ama ne vercekmiş? kadınlara bu gözle bakılmasını ve bu şekilde taleplerde bulunulmasını hazmedemiyorum.
aslında vermek istediği mesaj " vermezsen de umrumda değil , nasılsa verecek birini bulacam " olan erkektir , teklif yapılan kız iyi aile çocuğu ise terk edilmesi daha mantıklıdır .
bolca gördüğümüz piç erkek familyasındandır. işin kötü tarafı çoğu genç kızımız muhtemelen 15 yaşlarında ilk cinsel deneyimlerini bunlarla yaşarlar.
sana manuel yaşantında başarılar diliyorum diyerek kıçına tekme vurulması gereken erkektir.
bu adama versen de vermesende terkeder , vakit kaybetmemeli .