bugün

(bkz: sağol kardeş hemen dinden çıkıyorum)
git çan sesleri dinle, kilise ayinlerine katıl amk dinsizi dedirten saçma başlık.
bazı orospu çocuklarının sırf marjinal görünme çabaları nedeniyle saçmalamaya başladıklarında sikelesi ağızlarından dökülen aşağılık sözlerdir.

evet! tam olarak da budur...
yüce allah o duyan kulaklarını sağır eder, o ses kirliliği dediğin ezan sesine hasret kalırsın.
Kulağında problem olduğunun gerçeğidir .
ezan bir propaganda aracıdır. günde beş vakit, tanrı yok diye bağırılsın. propaganda hakkı devlette eşit dağıtılmalı. hatta günde 5 defa satanistler için şeytan tanrıdır diye anons yapılması lazımdır.
Bu başlığı açanın ve destekleyenlerin orospu çocuğu olduğu....
sivrilik yapmak isteyen, zeka seviyesi düşük veya yeni ateist olmuş ergen yazarların rahatsızlığı.
Benim dinim gereğe bende 3saatde bir bağiracam bakalım herkes tahamül ediyor mu.benim dinimde hercool dini.
rahatsız olan tabii ki de kulaklarını kapatabilir. ez'an susması için nce kendi 'evrim' saçmalığınızı kanıtlayın, susturmayan ne olsun. (bkz: nah)
Açtırmayın bayramlık ağzımı halkın çoğunluğunun Müslüman olduğu bir ülkede üç beş ateist rahatsız oluyor diye ezan okunmayacak öyle mi.? Çok ta tınn.
Rahatsız olan varsa ilk uçakla Küba'ya gitsin.
ama ezan okuyan müezzinler konusunda bir düzenleme yapılabilir, mesela sadece ses bakımından yeterli olan ve güzel ezan okuyan insanlar müezzin olarak görevlendirilebir.
ezandan rahatsız olan varsa rammstein i cagiralim. (bkz: pussy)
yeni yetme gençliğin uydurma hurafelerinden biridir. hayatında hiç çan sesi duymamış insanların ezan sesinden rahatsız
oluyoruz demesi çok manidardır. türkiye cumhuriyeti ve islam dininin hüküm sürdüğü ülkelerde ezan ve bayrak ilk sırada gelir.
birkaç kilometrekarelik bir alanda, aynı anda 5-6 camiden ezan sesi yükselmesi, dahası bunlar arasında bir düzenin olmaması ( bir minareden allaaa derken aynı anda bir diğerinden eşşhedenlaaa diye bağırması... bunu birde 4-5 farklı sesin çıktığını düşünerek hayal edin) sizce de bir gürültü kirliliği yaratmaz mı mümin kardeşlerim ?

belirli bir alanda yalnızca tek camide okunsa, doğru düzgün ezan yerine, çorba olmuş, ne olduğu anlaşılmayan gürültüleri dinlemesek... daha güzel olmaz mı ?
Tüm dünya senin sesine tahammül edebiliyorsa, kimse buna ses kirliliği demiyorsa,bence ezan gibi uhrevi bir sese çirkef atma.
Ezan sesinden rahatsız olan bir insanın kimliğine bakması yeterlidir ;)
ateist trollerin trollük yaparken aynı zamanda karaktersizlik ve bunun da kirliliğe yol açtığı gerçeğidir o,

bence birileri bunlara para falan veriyor,

yoksa hangi insan evladının tek derdi inanmadığı din ve dindarlar olabilir ki?
sözlüğe giriş yapmadan takip ediyorum sözlüğü bu aralar.

bazen bazı orospu çocukları kaşınıyor ee ben de onlara güzel bir sosyoloji dersi vermesem rahat edemiyorum.

özet geçiyorum; ezandan rahatsız olan yeni ateist olmuş ergenlerin orospu çocuğu olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

siz embesil andavallar biraz uzun saç bırakınca kendini metalci sanan sperm israflarsınız.
kendi haline bakmadan gelip müslümanlığın ve islam dininin bir öğesine laf atıyorsunuz.

saygı göstermek zorundasın. o zaman siktiğim çakma ateistliğine devam edebilirsin.

orospu çocukluğunun alemi yok. beni de rahatsız etmeyin piç kuruları.
etrafta bir sürü ses kirliliği varken ezan sesinin kirlilik olduğunu düşünmek akıl mantık işi değildir.
ulusun, korkma! nasıl böyle bir imanı boğar
medeniyet dediğin tek dişi kalmış canavar?
bir arkadaş istiklal marşı'ndan söz paylaşmış, bir söz de ben paylaşayım:

bu ezanlar ki; şehadetleri dinin temeli,

ebedî yurdumun üstünde benim inlemeli!
doğru bir tespittir. hiçbir inanç insanları rahatsız etmemelidir.
Gidip Eminönü yeni camii müezzininden dinlenilmesini tavsiye ederim. Gerçekten etkilenmemek mümkün değil. Yalnız şöyle bir gerçek var ki bazısının sesi gerçekten kötü olabiliyor. Yani bence burada sorun ezanın ses kirliliği olması değil -ki böyle bir şey mümkün değil- müezzin seçimlerine dikkat edilmesi.
islam beni rahatsız etmiyor ama ezan sesi biraz rahatsız ediyor.tabii çoğunuz müminsiniz bende bir zamanlar mümindim beş dakika sabrederim olur biter sorun yapmaya gerek yok.
laf atmayın aq herkes sizin ezanınızı sevmek zorunda değil.ezanı sevmiyor diye ne siz dert etmelisiniz ne de o.