bugün

ezanın hiçbir işe yaramaması durumudur. bu da yetmezmiş gibi insana rahatsızlık da verir.
Atalarının şehadetine söven, onların kanlarının üstünde rahat yaşadığını bilmeyen, dış mihrakların ağına düşmüş şehitlerin ruhuna küfreden ruhsuzların beyanıdır.
ülke işgal edilse ve yüz değişik ırk üstünden geçse rahatsızlık duymayacak kansız beyanatı. ne oldu da ülkedeki yavşak sayısı bu kadar arttı!!
(img:#885709)
Namazda gözü olmayanın ezanda kulağı olmaz.
Ulan basligi okuduktan sonra gunaha girdimmi acaba diye dusundum adamin dedigine bak.
Hala ezan namaz işlerinde millet, yazık!
sen kulaklarını tıkayıver okunurken duymazsın.
gün gelecek işe yarıyormuş diyeceksin . ama iş işten geçmiş olacak. Allah ıslah etsin.
yobazların hücum ettiği başlık. hadi çürütün iddiamı ezanın bana bir faydasını gösterin.
Beyinsizi açtığı başlıktır. Üstteki metinler bana karşılık verseydi ben sözlüğü bırakırdım. Af edersiniz " Arsız arını bilmem ne yapam demişler arsızda, arım yok ki ne yapasın " demiş. Allah adamın arı nı, hayasını almasın.
Dini bir semboldur. Dini semboller kültürün bütünlüğünü sağlayan önemli gostergelerdir.
Su iç gecer.
Aslında çok işe yarıyor ama farketmek herkese nasip olmuyor.
Bi uyandım donda bir ıslaklık. Bunun gibilerin bu ülkede ne işi var nekadar putperest türedi arkadaş.